Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Temmuz 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

 Geyve Belediyesi Zabıta ekipleri; Perşembe  günleri kurulan Pazaryeri’ndeki gıda maddeleri satan esnafları  denetliyor.

Halkın daha güvenli gıda maddeleri tüketimini temin etmek maksadı ile denetlemeler ramazan boyunca devam edecek.
Geyve Belediyesi Zabıta Amiri Y aşar Bakır önderliğinde, belediye veterineri ve zabıta ekiplerince denetimler yapılıyor.
Zabıta Amiri Yaşar Bakır: “Vatandaşlarımızın tükettiği gıda maddelerinin menşei ve ruhsatları ile ilgili gerekli denetlemeleri yapıyoruz. Hijyenik olmayan ve tüketilmesi sağlık açısından sakıncalı olan gıda maddelerinin satışına izin vermiyoruz” dedi.
Mustafa Hamdullah ERGİN

3839 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Zabıta Ekiplerinden Denetleme… için 2 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    geyvede zabıtada varmış yıllardır görmüyorduk.hazır meydana inmişken şu geyve çarşı merkezde ki araç park rezaletinede bi el atsalar herkez mutlu olur sanırım.

  2. ertan dedi ki:

    araç park rezaletinden önce çarşı içinde çoğu esnaf kaldırımları işgal ediyor.bu yüzdende vatandaşın kaldırım yerine ana yoları kullanmasından dolayı can güvenliği kalmıyor.hele hele şu çarşı içindeki bim market sokağından timpa markete kadar perşembe günleri hem araç hem yaya trafiği işkence oluyor.ara sıra bu yüzden tartışmalar kavgaya dönüşüyor.zabıta ve trafiğin buna el atması gerekir.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle