Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Yüce, Partililere Böyle Seslendi

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce gişelerde kalabalık bir partili grup tarafından karşılanarak, konvoy eşliğinde partisinin il teşkilatına geldi. Yüce, parti önünde bekleyen yüzlerce partili tarafından davul zurna eşliğinde adeta bakan gibi karşılandı.

30 YILLIK DOSTLUK
İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe teşkilat başkanları, belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları, belediye başkan aday adayları başta olmak üzere yüzlerce partili tarafından karşılanan AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, partilileri teşkilat önünde kurulan sahneden selamladı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Değerli katılımcılar hepinizi saygıyla, hürmetle selamlıyorum. AK Parti’nin güzel insanları, Mart Ayı’nda yapılacak yerel seçimler münasebetiyle kıymetli büyüğümüz, ağabeyimiz görev yerinden istifa ederek Sakarya’mıza gelen Sayın Ekrem Yüce’yi kutluyorum. Bugüne kadar görev yapan ve 31 Mart’a kadar görev yapacak olan Sayın Zeki Toçoğlu’na da teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapılan hizmetleri daha da ileri taşımak için hep birlikte taşıyacağız. Sayın Yüce; bu memlekette 1 milyon kişinin adayı, ağabeyi ya da kardeşidir. Bugüne kadar yaptığı tüm görevleri hakkıyla yerine getirmiş olan bir ağabeyimizdir. 30 yıl evvel Adapazarı Belediye Başkanı Adayıyken bu kardeşinizde oradaydı, 30 yıl sonra Sayın Cumhurbaşkanı bu görevi kendisine verirken yine yanındaydım. Bugüne kadar 17-0 olan skorumuzu oyumuzu arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

“ÖDÜN VERMEDEN YÜRÜYORUZ”
AK Parti İl Başkanının ardından sahneye çıkan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Değerli kardeşlerim, bende sizin kadar heyecanlıyım ve heyecanınızı anlıyorum. Çok saygıdeğer davetliler, partililer, İl Başkanım ve diğer yönetici arkadaşlarım, İlçe Belediye Başkanlarım, Sakaryaspor Başkanım ve hemşehrilerim; Allah emeklerimizi nasip etsin inşallah. Bu 30 yıllık bir yürüyüş, 30 yıldır hiç bir zaman inancımızdan ödün vermeden yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Bu yürüyüşte bize güç, azim veren ve bize her zaman lider olan Sayın Cumhurbaşkanımızı da buradan saygı ve muhabbetle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

HEM HİZMET HEM GÖNÜL
Sakarya’ya hizmet etmek için geldiğini ve hem hizmet ederek hem de gönülleri kazanacağını belirten Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımız 17 istedi, emredersiniz dedik. Hep birlikte bu mutluluğu yaşamak için gece gündüz demeden çalışmak istiyoruz. Değerli kardeşlerim, tüm ilçelerimizden buraya kadar zahmet ettiniz; hepinizden Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin. Bizler bu davanın bir neferi olarak bu davaya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Mevla’mıza bunu bize lütfettiği için Mevla’ma şükrediyorum. Aranıza bir başkan olarak değil hizmetkar olarak geliyorum. Bundan sonra hem hizmet hem gönül. Hep birlikte güzel Sakarya’yı oluşturacağız. Sevmek kolay şey değil, biz Sakarya’yı ve ülkemizi seviyoruz” şeklinde konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ
Konuşmasının sonunda görev yapan eski Belediye Başkanlarına ve partililere teşekkür eden Yüce, “Sakarya büyürse, Türkiye büyüyecektir. Sakarya dik durdukça tüm Türkiye dik duracaktır. Sakarya bu ülkenin ev sahibidir. Bu güzel hizmetleri sizlere yapabilmek için dua ediyorum. Hizmetçi olarak aranızdayım, Mevla’m hep birlikte bu hizmetleri yapmayı nasip etsin. Bugüne kadar hizmet eden tüm isimlere teşekkür ediyorum, bundan sonra da biz hizmet etmeye devam edeceğiz. Bir şehri geliştirmek için şehri 3 ana temel üzerine kurmak zorundayız. Bilimle ilgili olarak Üniversitemizi öne çıkaracağız, Sporla ilgili olarak Sakaryasporumuza desteğimizi her zaman vermeye devam edeceğiz. Kültür ve ekonomik yapımızla ilgili olarak da akla gelen bir Sakarya olacağız. Ürettiğimiz ürünlerimizle, hizmetlerimizle, sporumuzla akla gelen şehir olacağız. Bu imkanı hep birlikte değerlendirecek ve tarımıyla akla gelecek şehir olacağız. Sakarya demek Türkiye demektir, Sakarya demek Dünya demektir” dedi.

KAYNAK:Haberlisin.com

940 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle