Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Yüce, Cuma Günü Törenle Karşılanacak..

AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce mecliste yapılan aday tanıtımının ardından son görev yeri olan Rize’ye dönecek

ÇAYKUR Genel Müdürü iken sürpriz bir kararla AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Ekrem Yüce için Cuma günü İl Teşkilatı’nda tören yapılacak. TBMM’de AK Parti Grup toplantısında aday tanıtım törenine katılan Ekrem Yüce Ankara’da bir dizi görüşmeler yaptı. Toplantı sonrasında Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in mecliste ki ofisinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden Yüce yarın Rize’ye dönecek.

Rize’de ki işlerini toparlayıp Sakarya’ya döneceği açıklanan Ekrem Yüce için Cuma günü iki ayrı program yapılacak. Programın il ki saat 17.00’da otoban gişelerinde olacak. Otoban gişelerinde Geyveli hemşehrileri tarafından karşılanacak olan Yüce ardından AK Parti İl Teşkilatı’na geçecek. Saat 18.00’da il binasında ikinci tanıtım töreni yapılacak olan Yüce sahaya inerek partisine ve kendisine oy istemeye başlayacak.

AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Geyveli Ekrem Yüce bugün mecliste yapılan aday tanıtım töreni sonrasında hemşehrileriyle sohbet etti. Geyve’den aday tanıtım törenine katılanlar günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1531 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle