Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Yüce Bakan Albayrak’la Görüştü! Sakarya’nın Vergi İadesi Sorunu Çözülecek

Yüce Bakan Albayrak’la Görüştü! Sakarya’nın Vergi İadesi Sorunu Çözülecek

Yüce Bakan Albayrak’la Görüştü!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, belediyenin içinde bulunduğu ekonomik durumu toparlamak adına büyük çaba sarfettiği iki konudan birini Bakan Albayrak’a götürdü.

31 Mart Seçimleriyle birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ekrem Yüce, ilk iş olarak ekonomik sorunları çözüyor. Yüce’nin koltuğa oturduğu günden itibaren ekonomiyle ilgili iki dosya için yoğun mesai harcadığı öğrenilirken, bu dosyalardan birini bizzat kendisi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a götürdü. Ankara’da bakanlık binasında Bakan Albayrak ile bir araya gelen Başkan Yüce, Sakarya’nın vergi iadesi konusunu görüştü.

Çözüm için adımlar atılacak

Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün şehrimizin çözülmesi gereken en önemli konularından biri olan vergi iadelerine ilişkin Ankara’daydık. Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’la görüştük. Bakanımız vergi iadeleriyle gelirlerimizde yaşanan düşüşün çözümü için gerekli adımların atılacağını ifade ettiler. Sayın Bakanımıza şehrimize gösterdikleri yakın ilgi dolayısıyla teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Sakarya ekonomisini rahatlatmak için üzerinde çalıştığı diğer dosyayla ilgili de önümüzdeki zaman dilimlerinde somut adımlar atacağı gelen bilgiler arasında.

671 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle