Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Yolun Bozukluğu Kazalara Davetiye Çıkarıyor

Yolun Bozukluğu Kazalara Davetiye Çıkarıyor

BOZUK ASFALT KAZAYA DAVETİYE ÇIKARIYOR

Geyve ilçesinin Güney kısmından D-650 karayolu ile bağlantısını sağlayan çevre yolunun asfaltının bozulmasından dolayı sürücüler zor anlar yaşıyor.

Geyve Safıbey Bağlantı yolunun asfaltının uzun zamandır bozuk olması kazalara davetiye çıkarıyor.Geyve ilçesinin Safıbey köyü ile D-650 karayolu arasındaki bağlantısını sağlayan ve dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın “Değil 40 Trilyon, Mevzu Bahis Geyve ise gerisinin bir anlamı yoktur dediği Geyve –Gökgöz D-650 bağlantı yolu projesinin tamamlanıp açılmasının ardından asfalt üst bölümündeki soyulmalar yüzünden sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Özellikle bölgenin meyve ve sebze ambarı olan Geyve’nin neredeyse tüm ürününün çıktığı yol önemli bir arter konumunda.Sürücülerin mevcut asfalt üzerindeki çukurlara girmemek için sağ sol yaptıkları ve diğer araçlar ile adeta slalom yaşanan yolun bir an önce asfaltlanması gerekiyor.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2510 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle