Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Yılmaz Traktör’den İftar

Yılmaz Traktör’den İftar

New Holland Doğu Marmara Bölge Bayisi, Bölgenin traktör devi ve Geyve’nin gururu Yılmaz Traktör , üreticiler ile iftarda bir araya geldi.

Sakarya’nın tarım sektöründeki öncü şirketlerinden Yılmaz Traktör geleneksel hale getirdikleri iftar birlikteliğinde çiftçilerle bir araya geldi.Geyve Akif Yılmaz Teslerinde gerçekleştirilen iftara Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yılmaz Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz, Yön. Kur. Bşk. Yrd. Aydın Yılmaz, GSP mahallesi Muhtarı Fehmi Uysal, İnegöl Eryiğit Traktör Yön.Kur. Başk. Erkan Uysal ile 200 e yakın çiftçi katıldı.

Yılmaz Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz;” Geleneksel hale gelen iftarımıza katılmak üzere gelen konuklarımıza katılımları için teşekkür ederim. Allah’ım tekrarını nasip etsin.” dedi.

Keyifli bir ortamda gerçekleşen ve tarım sektörünün emektarlarının Ramazan bereketiyle bir araya geldiği iftar buluşması açılan oruçların ardından yapılan sohbetler ile son buldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

929 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle