Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

SYKDF “Altındere”de Toplandı…

sakarya-yerel-kultur-fedarasyonu-akyazi-bulusmasi- (2)Sakarya Yerel Kültür Dernekleri Federasyonu (SYKDF), Akyazı Yerel Kültür Derneğinin konuğu olarak “Altındere Tesisi”nde toplandı.

Toplantıya; SYKDF Başkanı Özgür Aygün ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Yerel Kültür Derneklerinin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
SYKDF aylık olağan toplantısına, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan da hazır bulundu.

Birlikte yenilen ve sohbetler ile süslenen yemek sonrası Akyazı YKD Başkanı Atilla Karaoğlan yaptığı hoş geldiniz konuşmasında, yapılan faaliyetleri açıkladı ve kendilerine her konuda desteklerini esirgemeyen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’a teşekkür etti.

Toplantıya katılan YKD Başkanları, açıklamalarında yaptıkları çalışmaları ve projelerini anlattı. Önümüzde ki ay içinde yapılması düşünülen çalışmalar konusunda açıklamalar yapıldı.

Akyazı Altındere Tesisindeki SYKDF Toplantısına, Geyve YKD Başkanı Namık Cihan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Arış ve Erdinç Tuna da katıldı.

“Altındere Turistik Alabalık Tesisi” gerek doğal yapısı gerek ise temiz hizmeti ve enfes menüsü ile konuklarından tam not aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1585 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle