Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Yenilenen Yüzüyle Aydınlanıyor

Geyve Belediyesi Fen işleri ekiplerinin köy/mahallelerdeki çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Geyve Belediyesi Aydınlar Mahallesindeki kilit parke kaplama çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalar en kısa zamanda tamamlanarak yolların konforu ve kalitesi arttırılacak.Ayrıca Kış öncesi Büyükşehir ekiplerince atılan soğuk asfaltın bozulduğu Mahalle ile ana yol bağlantısı arasındaki yolun bozulan bölümlerinde Büyükşehir ekiplerince de çalışma başlatıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Aydınlar Mahallesi merkezinde yapılan çalışmaları mahalle muhtarı Şaban Tetik ile beraber yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Mahallelerimiz güzelleşiyor

Çalışmaları yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Yeşil Geyve’min ovasıda bizim, dağlarıda bizim.İlçe merkezi ile ova Mahallerimizdeki hizmetlerimizin ardından en uzak dağ köylerimizin (mahalle) yollarını ilmek ilmek döşüyoruz.Aydınlar Mahallemizi ziyaret ettik. Hem çalışmaları inceleyip, hem de vatandaşlarımızla sohbet ederek dertlerini dinliyoruz.Belediyemizin gücü yettiği nisbette köylerimizde kilitli parke çalışmalarımıza süratla devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarla Geyvemiz gelişiyor, Mahallelerimiz güzelleşiyor, dedi.

Muhtar’dan Teşekkür

Belediye Başkanı Murat Kaya ile Aydınlar mahallesindeki kilitli parke çalışmasını yerinde inceleyen mahalle muhtarı Şaban Tetik, yapılan çalışmalardan köy halkı ile birlikte çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Kaya’ya teşekkür etti.Muhtar Tetik Mahalle içi yollarımızda sıkıntı vardı. Başkanımıza sıkıntımızı aktardık. Kendisi sağolsun ekipleri yollayarak Aydınlar halkını büyük sıkıntıdan kurtardı.Kendisine Aydınlar halkı olarak teşekkür ediyoruz, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1627 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle