Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ekim 2014 | Geyve, Gündem, Sakarya, Siyaset

Yeni Sakarya’yı İnşa Ediyoruz

her-sey-sakarya-icin-Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik ve Şaban Dişli ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ı makamında ziyaret etti.

BAKANA BİLGİ VERDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in de hazır bulunduğu ziyarette Bakan İslam’a şehir genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Toçoğlu, Olimpik Kano Kürek Parkuru, Atletizm Pisti ve Tarihi Uzunçarşı Dönüşüm Projeleri’nin şehir için taşıdığı önemi ifade etti.

YENİ SAKARYA’YI İNŞA EDİYORUZ

Başkan Toçoğlu, “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımıza devam eden alt ve üst yapı yatırımlarımız, içmesuyu yatırımlarımız ve dönüşüm projelerimiz ile ilgili bilgi verdik. Hamdolsun hükümetimiz, milletvekillerimiz ve yerel yönetimlerimizle şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bir yandan hemşerilerimiz için yeni yatırımları hayata geçirirken bir yandan da şehrimizi geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırlıyoruz. El birliği ile yeni Sakarya’yı inşa ediyoruz. İnşallah bu inşa birlik ve beraberlik içerisinde daha da güçlenerek devam edecek” ifadelerini kullandı.

TARİHİ UZUNÇARŞI PROJESİ

Yürütülen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Tarihi Uzunçarşı Rehabilitasyon projesinin şehre önemli bir değer katacağını vurguladı. Bakan İslam, “Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Şehrimize yeni yatırımlar kazandırmak için de elbirliği ile çalışıyoruz. Bu enerji Sakarya için. Her şey Sakarya için. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan gerekli bilgileri aldık. Tarihi Uzunçarşı Rehabilitasyon Projesi’ni önemsiyoruz. Bu konuda gerekli çalışmaları hayata geçirmeye hazırız” diye konuştu.

DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Sakarya’da yerel yöneticiler ve milletvekilleri ile sağlanan işbirliğinin Türkiye’ye örnek olduğunu da dile getiren Bakan Ayşenur İslam, “Hep birlikte şehrimizin geleceği için çalışıyor, şehrimizin geleceğini planlıyoruz. Türkiye’ye örnek olan birlik ve beraberlik ortamımızla inşallah çok daha güzel projeler gerçekleştireceğiz. Sakarya’yı çok daha güzel günler bekliyor. İnşallah şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak projelere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

TÜM İLÇELERİYLE GELİŞEN SAKARYA

Şehrin tüm ilçeleriyle gelişim gösterdiğini belirten AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ise, “Şehrimizde çok önemli yatırımlar hayata geçiriliyor. Hükümetimiz ve yerel yönetimlerimizle sağlanan işbirliği ortamı sayesinde bu yatırımların daha da artacağını düşünüyoruz. Şehrimiz tüm ilçeleriyle gelişiyor, güzelleşiyor. İnşallah el birliği ile şehrimizi geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

her-sey-sakarya-icin-

 

953 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle