Hoşgeldiniz  

Erdinç TUNA | 19 Haziran 2011 | Erdinç Tuna, YAZARLAR

“Vira Bismillah”
Geyve Medya | 16 Temmuz 2011 | Erdinç Tuna

GEYVE’MİZE YENİ BİR IŞIK !!!!!
02Medya olgusu günümüzde toplumlar için büyük önem arz etmektedir. Sosyal yaşamın temel ihtiyaçlarından biri olan bilgilenme sürecinin oluşmasında ve sağlanmasında Medya kamusal bir görev yürütmektedir. Gazeteler,Tv.’ler ve bizlerin yaşadığı Geyve’miz gibi küçük ilçelerde kurulan yerel haber siteleri bu işleyişin temel araçlarından biridir.

İşte bu vizyon anlayışı ile oluşturduğumuz https://geyvemedya.com sitesi ile web site alanında örnek teşkil edecek projeler geliştirerek, sürekli üretkenlik politikasıyla Geyve’mizin sanal ortamdaki en kapsamlı tanıtım organını oluşturmak ve vereceğimiz hizmetlerle alanımızda örnek teşkil edecek bir internet sitesini siz değerli Geyve’li okuyucularımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Buradaki amacımız;

Başta Geyve’li hemşehrilerimiz olmak üzere Geyve’nin sınırları dışında yaşayan insanlara Geyve’nin sesini duyurabilmek ve Geyve sınırları dışında yaşayanların Geyve’deki sesi olabilmek;

Geyve’nin en kapsamlı tanıtım ve haber sitesi kimliğini oluşturup Geyve sevdalılığını Geyve’ye hizmete dönüştürmek;

Geyve’nin birlik ve bütünlüğünü zedelemeyecek bir yayıncılık anlayışıyla sosyal, ekonomik, kültürel ya da siyasi statüsü her ne olursa olsun, ayrımcılık yapmadan herkesi kucaklamak ve Geyve paydasında birleştirmek;

Geyve’nin en önemli problemi olan tanıtım eksikliğini ortadan kaldırmak adına, sanal ortamda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmak ve ilçemiz Geyve’yi Türkiye ve dünyaya tanıtmak;

Geyve paydasında birleşen ve Geyve’nin tanıtımı için hizmet veren tüm şahıslarla ve kurumlarla koordineli bir şekilde çalışmak,bugün değilse bile birgün mutlaka “GEYVE” denince akla gelen ne varsa tamamını bünyesinde barındıran bir web sitesi oluşturmak olacaktır.

Bu saydıklarımızın dışında Geyve’nin tanıtımı adına pozitif ve önemli niteliğe sahip ne varsa tamamını kendimize ilke ve amaç edinerek böyle bir yeni yerel site açılımına yüreğimizi koyduk..

Yüreğimizi koyduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayacağınıza inandığımız siz değerli dost ve hemşerilerimize balıkçıların ilk suya çıktıklarındaki maneviyatı çok kuvvetli bir deyim olan “vira bismillah” diyerek selam ve saygılarımı sunuyorum.

Erdinç TUNA

1145 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle