Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ocak 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Vatanı Turan yapmak İçin Sakarya Ayakta

Vatanı Turan yapmak İçin Sakarya Ayakta
Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Teşkilatı ‘Harekete Geçiyoruz’ temalı bir üye katılım programı düzenledi. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen programda MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy ve Ünlü Sanatçı Ahmet Şafak da katıldı
Sakarya ayağa kalktı
Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi ve Osmaniye milletvekili Doç Dr Ruhi Ersoy ve sanatçı Ahmet Şafak’ın katılımıyla 3000 yeni üyemizin partiye katılım sağladığı program gerçekleştirdi.
Milliyetçi-Ülkücü hareket emin adımlarla iktidara yürüyor…
Görkemli program
MHP Sakarya İl Teşkilatı il çapında düzenlediği üye katılımlarını üye katılım programlarını görkemli bir programla taçlandırdı.
MHP İl Başkanı Muhammet Levent Bülbül, “2019 seçim startını da vermiş olacağız.”
MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül ve milletvekilleri Ruhi Ersoy ile Zihni Açba, partinin 2019 yılı ve daha sonrası için hedefleri hakkında konuştu.
Osmaniye Milletvekili Dr. Ruhi Ersoy “Kukla ve Kuklacıları Görmeye başladık.Türkiye’yi kontrol altına almaya çalıştılar.Başkalarının Çocukları,Hainler,Gayri Meşru Çocuklar Devletin Kodları ile oynadılar.40 Yıllık Sızma FETÖ-PKK gerçek yüzlerini gördük.Millet olmayı österdi.Fitne fitiline karşı sabırlı olmayı öğrendik. Vatanı Turan yapmak İçin Sakarya Ayakta. Ankara merkezli siyaset ve Türk İslam Merkezli medeniyet için Türkiye de ayağa kalkacak inşallah.”
Sahneye daha sonra son dönemde ‘Vay Delikanlı Gönlüm Vay’ isimli şarkısı en çok dinlenen şarkılar arasında olan ünlü şarkıcı Ahmet Şafak çıktı. Ahmet Şafak söylediği şarkılarla sevenlerini adeta coşturdu. Ünlü şarkısı ‘Vay Delikanlı Gönlüm Vay’ şarkısı söylendiği sırada partililer tribünlerden sahneye kadar indi. Salonun ışıklarının kapanmasından sonra telefonlarının ışıklarını açan partililer görülmeye değer bir manzara oluşturdu.(Sakarya54)

2048 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle