Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Yaşam

Vali Nayir Geyve’de

Vali Nayir Geyve’de

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Geyve ilçesine iade-i ziyaret gerçekleştirerek yeni Kaymakamlık Binası ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezini gezdi.

Geyve ilçesinde Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilçenin genel durumu hakkında da bilgiler aldı.

GEYVE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kaymakamlıkta İlçe İdare Şube Başkanları ile toplantıda bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Belediye Başkanlığına geçerek Başkan Murat Kaya’ya iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri de ziyarette hazır bulundu.Başkan Kaya’dan ilçedeki yatırımlara dair bilgiler alan Vali Nayir, yapımında sona gelinen yeni Kaymakamlık Binası ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde de incelemelerde bulundu.

EKİP RUHU ÇOK ÖNEMLİ

Geyve’de ilçe İdare Şube Başkanları ile gerçekleştirilen toplantıda ekip ruhuyla hareket edeceklerini ifade eden Vali Nayir, “Biz merkezi idarenin başında görev yapıyoruz ancak başarıyı yakalamak için ilimiz ve ilçelerimizdeki her kesim ile işbirliği yapmamız gerekmektedir. Çünkü tek başına hiç kimse büyük bir başarı yakalayamaz.

HERKESİ AİLEMİZİN BİR FERDİ BİLMELİYİZ

İllerde İl İdare Şube Başkanları, ilçelerde de İlçe İdare Şube Başkanları ile birlikte bizlere tevdi edilen görevleri daha güzel icra etmek için büyük gayret göstereceğiz. Gayemiz vatandaşlarımıza hizmet götürüp ihtiyaçlarını karşılamak değilse, devletin bir mana ifade etmeyeceğini biliyoruz. Bizden hizmet talep eden herkesi ailemizin bir ferdi olarak görüp, ona göre davranmamız gerekiyor. Ancak özel hayatımızdaki sıkıntılarımızı bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza aksettirmeden çözmek gerektiğinin de bilincinde olmalıyız.

BİRLİK İÇİNDE HAREKET EDERSEK HERKES KAZANIR

Devlet adına görev yapan herkesin emeğine mutlaka ihtiyacımız vardır. Kendisine görev addedilen herkesin işini önemsemesi ve ben de bu ailenin bir parçasıyım demesi çok önemlidir. Mesleki tecrübelerimizi de kullanarak insan odaklı ve en önemlisi çözüm odaklı çalışırsak, her alanda büyük bir mesafe katetmiş oluruz. Benim için Kaymakamlarımız ile birlikte, hem ilimizdeki hem de ilçelerimizdeki İdare Şube Başkanlarımızın her biri çok önemlidir. Eminim ki onlar için de, kendi çalışma arkadaşları o kadar önem arz ediyordur. Böyle düşünüp ona göre hareket edersek, başarının kendiliğinden geleceğini görürüz.

Biz birlik içerisinde hareket edersek, ilimiz kazanır, ilçemiz kazanır, devletimiz kazanır, kısacası hepimiz kazanırız. Çünkü sonuç her zaman bizim işbirliği kabiliyetimize göre şekilleniyor” dedi.

İlçeleri daha yakından tanımak için iade-i ziyaretlerine devam edeceğini belirten Vali Nayir, tüm yöneticiler ile personellerine de görevlerinde başarılar diledi.

Namık Cihan/ Geyvemedya.Com

1563 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle