Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Manşet, Yaşam

Gördüm, İlhan Tan tesislerinde..

vahide gördüm tunatan tesisleriAlifuatpaşa İlhan Tan Tesisleri Sanatçı Vahide Gördüm’ü ağırladı.

Kanser tedavisi gören ve aynı dönemde eşi Altan Gördüm’den ayrılan  sanat dünyasının sevilen simalarından Vahide Gördüm, konakladığı Alifuatpaşa İlhan Tan tesislerinin yeşil doğasına hayran kaldı.

İlhan Tan Tesisleri yönetim kurulu Başkanı Tuna Tan’ın tesislerde ağırladığı Vahide Gördüm; sizler adeta cennette yaşıyorsunuz diyerek yeşil doğa güzelliğimize hayran kaldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

vahide gördüm tunatan tesisleri

Vahide GÖRDÜM Kimdir?

Vahide Gördüm İzmir’de, Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir.

Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Gördüm, lisede grafik okudu, daha sonra İktisat Fakültesine girdi ama aklı oyunculuktaydı. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümü’nde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutku’dan gördü.

Mahallenin en güzel kızı olan Vahide, “ben evlenmeyeceğim” dedikten 2 ay sonra AST oyuncusu Altan Gördüm ile evlenir.

O artık Vahide Gördüm’dür.

Okuldan mezun olunca eşiyle birlikte Ankara’ya yerleşir ve AST’a girer. 1994’te kızları Alize dünyaya gelir. Daha sonra Devlet Tiyatrosu’nun teklifini kabul edip Adana’ya gider. Vahide Gördüm 2003’de yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisindeki Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına adım atar ve tanınır.

Gördüm ailesi İstanbul’a yerleşir.

Hemen arkasından Hırsız Polis dizisindeki Fulya rölüyle seyirci karşısına çıkar. 2006’da İlk Aşk filminde Çetin Tekindor’la başrolü paylaşır. Vahide Gördüm, 2007 yılından 2010 yılına kadar Annem adlı dizide Zeynep Eğilmez karakterini canlandırmıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde başrol oyuncusu olarak başarıyla Zehra Yılmaz rolünü sürdürmekteydi fakat dizinin 3. sezonundan itibaren diğer başrol Hazal Kaya ve yardımcı oyuncular Barış Kılıç ve Ceyda Ateş gibi oyuncularla beraber dizinin kadrosundan ayrılmıştır.Private Practice adlı dizinin uyarlaması olan Merhaba Hayat adlı yeni bir medikal dizide Yetkin Dikinciler,Seda Güven,Nihan Büyükağaç,Yasemin Sanino, Melike Güner ve Keremcem ile doktor rolünde oynamıştır.

5559 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle