Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Nisan 2012 | Gündem, Köyler, Manşet

Doğançay’da çekilen Uzun Hikaye Filminin çekimleri sona erdi.

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu ile Tuğçe Kazazın paylaştığı Uzun Hikaye Filminin Doğançay çekimleri 10:30 Doğu Ekspresinin gelmesi ile sona erdi.

İşte Doğançay;

Doğançay tren istasyonunda can sıkıntılı bir hareket var. Sabırsız bekleyiş yol çavuşu ve hareket şefi de beklenti içindeler. Gelecek olan 10.30 Doğu Ekspresini bekliyorlar. Kimi yolcular beklemekten sıkılıp gezintiye çıkıyor, kimi istasyon binasını arşınlıyor. ve nihayet beklenen doğu ekspresi buharlar saçarak uzaktan görünüyor ve istasyona gelip ikmal bakım yapıyor, yolcular belkide bir oh çekiyor. Bakım yapılan lokomotif ve vagonlara hareket işaretini veren hareket şefi, Doğançay’da çekimleri biten “Uzun Hikaye” nin son hareket emrini vererek bizlere nostaljik bir kaç gün yaşatan emektarı Uşak’taki deposuna gönderdi. Geriye kalan anılar ve rüzgarla savrulan toz toprak kaldı.

Uzun Hikayenin çekiminde Doğançay, Boğazköy ve Geyvedende bir çok genç arkadaşın figüran olarak rol aldığı hatırlanırsa filmin vizyona gireceği tarih sabırsızlıkla bekleniyor.

Foto&haber:Serdar Akyay

9294 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle