Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Haziran 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ustalar İftarda Buluştu…

geyve-hem-iftari- (3)Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde görevli Usta Öğreticiler, Geleneksel Hale getirdikleri iftarda bir araya geldi.

Geyve – Taraklı Karayolunun Soğuksu Mevkiinde bulunan “Doğan Alabalık Tesisi” bahçesinde düzenlenen iftar programına, Geyve HEM Müdürü Mustafa Doğan, Müdür Yardımcıları, Usta Öğreticiler ve Eşleri,dostları katıldı.

Müdür Mustafa Doğan, konuklarına ızgaranın başına geçerek elleri ile yemek hazırladı. Yemek dağıtımını da usta öğreticiler yaptı.
Neşe içinde yenilen yemek sırasında yapılan selfi çekimleri kahkahalara neden oldu.

Usta Öğreticiler, hazırladıkları sürpriz bir organizasyon ile Müdürleri Mustafa Doğan’ın yaş gününü kutladı. Fotoğraf çektireceğiz diyerek müdürlerini yanlarına çağıran usta öğreticiler, alkışlar eşliğinde ona hediyesini vererek doğum gününü kutladı.Kutlama ile duygulandığı gözlerden kaçmayan Mustafa Doğan kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Yemek sonrasında, konuklar arasında bulunan Foto Ayhan’ın semaverlerde demlediği çaylar keyifle yudumlandı. Gece, çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

2916 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle