Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

UNCUOĞLU Ziyaretlerini Sürdürdü…

milletvekili-adayi-recep-uncuoglu-geyve-ziyareti- (22)Sakarya AK Parti Milletvekili Adayı Recep Uncuğlu, Geyve İlçesinde Muhtarlar Derneği ve T.C. Sulama Birliği Başkanlığını ziyaret etti.

Sakarya AK parti Milletvekili Adayı Recep Uncuoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir den oluşan heyet ilk olarak Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Denek Başkanı Süleyman Pınar konuklarını kapıda karşıladı.

Dernek Başkanı Süleyman Pınar kısa hoş geldiniz konuşmasında, ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade etti. Pınar; “Hep seçim öncesi geliyorlar bizleri ziyarete, 5 yıl bir daha kimse bizleri arayıp sormuyor. Bizlerde bir 5 yıl bekliyoruz. Sorunlarımızı dinliyorlar, çabuk unutuyorlar.” Dedi.

Belediye Başkanı Murat Kaya kısa konuşmasında: “İşlerinin yoğunluğu nedeniyle gelemeyen Vekillerimiz adına siz değerli muhtarlarımızdan onlar adına özür diliyorum. Umuyorum ki sayın vekilimiz Uncuoğlu, daha duyarlı olacaktır.” Dedi.

Uncuoğlu konuşmasında, Büyükşehir yasasının uygulanmasında yaşanılan rahatsızlıklar konularında bilgiler verdi. Muhtarların yönelttiği soruları dinleyerek notlar aldı ve açıklamalarda bulundu.

Heyet daha sonra; T.C. Sulama Birliği Başkanlığı’nı ziyaret etti. Birlik Başkanı İsmail Aşçıoğlu konuklarını kapıda karşıladı. Birlik Müdürü Şuayip Demir ve Muhasebeci Özgül Leviçar da konukları ağırlamanın keyfini yaşadı. Birlik Müdürü Şuayip Demir, konularına yaptıkları çalışmalar ile kısa bir brifing verdi ve yöneltilen soruları cevapladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

milletvekili-adayi-recep-uncuoglu-geyve-ziyareti- (22)

1520 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle