Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Aralık 2011 | Eğitim, Manşet

Geyve Umurbey İlköğretim Okulu, Milli Eğitim Bakanlığının başlatmış olduğu Fatih projesi için elektrik tesislerinde tadilat etti. 
Fatih Projesi: Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla, Bilişim Teknoloji araçlarının öğrenme-öğretme sürecinde daha fazla duyu organına hitap edilecek şekilde derslerde etkin kullanımı için; okul öncesi, ilköğretim ile ortaöğretim düzeyindeki tüm okullarımız son teknoloji bilgisayar donanımları, tablet pcler ve internet altyapısı ile donatılarak elektronik içeriklerle ve hizmet içi eğitimlerle desteklenecektir.

Umurbey İlköğretim Okulu müdürü Mehmet Emin Şimşir: “Okulumuzda Fatih Projesini uygulamaya geçirmek için elektrik tesislerinde yenilemeler yaptık. Bu konuda bizlerden desteğini esirgemeyen; Doğru Elektrik sahibi Şükrü, Serhat, Metin, Mehmet ve Lütfü Doğru’ya teşekkür ederim.” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1415 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle