Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu ile Mücadele Kampanyası

Geyve Ülkü Ocakları bünyesinde gençliğin baş belası olan uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele için kurulan “Uyuşturucu İle Mücadele Platformu” ilçe protokolüne ziyaret etti.

Bu kapsamda Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Geyve kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Akçay, Geyve İlçe Emniyet Müdürü  İbrahim Bedir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nurcan Tabakoğlu, Geyve MYO Müdürü  Yrd.Doç.Dr. Nermin Akyel, Geyve Şehit ve Gaziler Derneği başkanı Ekrem Uysal, Geyve KYK Yurdu Müdürü Fatih Toydemir’i ziyaret etti.

Uyuşturucu İle Mücadele Platformu üyeleri ziyaretlerde Ülkü Ocakları Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Platformumuzun Hazırladığı,  Ülkü Ocaklarının Uyuşturucuyla   Mücadelede  yapılan Faaliyetlerin Bulunduğu Dergiyi MHP Mersin Milletvekili, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un selamlarını ileterek hediye edildi.Ziyaretlerde gençliğimizin en büyük düşmanı uyuşturucuya karşı yapılan ve yapılacak faaliyetler halkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir; Gençlerimize  zarar veren bu illete karşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı “Uyuşturucu İle Mücadele Platformu” çalışmalarına bugün de tüm kararlılığıyla devam etmektedir. Bu kapsamda bugün Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme sloganıyla başlattığımız bu mücadelede Biz Ülkü Ocakları olarak uyuşturucu madde kullanımına karşı koruyucu ve önleyici tedbirler üzerine Allah’ın rızası için var gücümüzle çalışacağız, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

810 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu ile Mücadele Kampanyası için 2 Yorum

  1. Nizami Özcan dedi ki:

    Ülkü Ocaklı gençleri kutluyorum. Gençlerimiz ve çocuklarımız için çağın en büyük tehlikesine karşı verdikleri mücadele takdire şayan. Cenabı Allah yar ve yadımcıları olsun.

  2. Nizami Özcan dedi ki:

    Ülkü Ocaklı gençleri kutluyorum. Türk Gençliğini tehdit eden çağımızın bu en büyük tehlikesine karşı vermiş oldukları bu mücadele her türlü takdirin üstündedir. Cenabı Allah yar ve yardımcıları olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle