Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ülkü Ocakları Kurban Derilerinize Talip

Ülkü Ocakları Kurban Derilerinize Talip

Geyve Ülkü Ocakları başkanlığı önümüzdeki hafta idrak edeceğimiz Kurban bayramı dolayısıyla Kuran derisi toplama kampanyası başlattı.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanlığından yapılan açıklamada;

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığı olarak her yıl olduğu gibi bu kurban bayramında da Kurban sevabı sizin Derisi Bizim sloganıyla çıkmış olduğumuz bu kampanyamızda bizlere destek olmanız ülkemizin teminatı Ülkücü Gençliğe sahip çıkmanız,Türk Milletine daha iyi düzeyde hizmet edebilmesine vesile olmanızı sağlayacaktır.Ülkesine ve milletine karşılık beklemeden,çile ve sıkıntı içinde yokluk içinde hizmet eden Ülkü erlerinin başka örgüt vs yapıların ellerine teslim etmemek adına vermiş olduğumuz mücadele de bu kampanyamız çok büyük önem arz etmektedir.Ülkemiz ve milletimiz Ülkücü hareketin tavrının devletten yana olduğunu,asla ve asla devletine asi gelmediğine aksine bölücü olan her yapının karşısında korkusuzca durduğuna şahit olmuştur.

Ülkü ocakları olarak gerek ilçe binamızda gerek etüt salonumuzda eğitim ve öğretim faaliyetlerimizle Türk Gençliğimizi sokaklardan uzak tutarak donanımlı bir şekilde yetiştirilmesi için kültürel,sosyal ve sportif çalışmalarımız devam etmektedir.Ülkü Ocakları teslim edeceğiniz kurban deri ve paylarının Ülke temellerine destek olduğunu,geleceğin öğretmen, doktor, mühendis ve askerine yatırım olduğunu unutmayalım.

Ülkü Ocak’larına katkı sağlamak adına tüm gönüldaş ve hayırseverlerimizi kurban bayramında Ülkü Ocaklarını yalnız bırakmamaya davet ediyoruz..

Bu vesile ile başta Şehit ailelerimiz olmak üzere Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutlar nice bayramlara huzur ve sağlıklı ulaşmayı Yüce Allah’tan niyaz ederiz..

İrtibat tel:
Erman Şentürk
05386967437
Ahmet Tomay
‭0 (546) 957 12 22

397 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle