Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Ülkü Ocakları Başkanından Geyve Ziyareti

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan Sofuoğlu Geyve’yi ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu İlçe Ocaklarını ziyaretleri kapsamında Geyve Ülkü Ocakları Başkanlığını ziyaret etti.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Sofuoğlu gençlerle buluşmasında Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığımızın yiğit bozkurtlarını ziyaret ettik, dedi.

Sofuoğlu, Geyve’de TÜRK milletini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak olan Ülkücü gençliğin her zamankinden daha fazla azim ve gayret ile çalışması gerektiğini vurgulayarak gençlerle uyuşturucu ve madde bağımlığı ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan Sofuoğlu yaptığı konuşmada”Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin neden ruh sağlığı yerinde, her anlamda donanımlı ve birikimli bireyler olması gerektiğini vurguladı.Bu sorumluluğun sadece eğitim kurumlarımıza ve ailemize düşen sorumluluk olmadığı ifade eden Sofuoğlu; Millet olmanın bizlere yüklediği sorumluluklarımız başında çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü tehlike ve olumsuzluklara karşı korumak ve kollamak görevimizdir.Çağımızın en büyük tehdidi olan madde bağımlılığına taviz vermemeliyiz.Üzülerek söylüyorum ki bu illet orta öğrenim seviyesini düşmüş durumda. Bizim görevimiz Türk gençliğini bu bataktan kurtarmaktır. Hep birlikte gelin bu gençlerimizi bataktan çıkartalım” dedi.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, program sonunda Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ile birlikte MHP Geyve ilçe Başkanı Murat Çakmak ve yönetim kurulu üyelerini teşkilat binasında ziyaret ederek fikir istişarelerinde bulundular.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

895 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle