Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Ülkü Ocakları Başkanı Sofuoğlu Geyve’de

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu İlçe Ocaklarını ziyaretleri kapsamında Geyve Ülkü Ocakları Başkanlığını ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Başkanı Sofuoğlu’nun ziyaretine Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ve Geyve Ülkü ocakları teşkilat birimi başkanı Erman Şentürk eşlik etti.Başkan Sofuoğlu ilk önce Geyve Santral meydanında  tadilatı devam eden Ülkü Ocağı binasınının son durumu hakkında başkan Özdemir’den bilgi aldı.

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Sofuoğlu gençlerle buluşmasında Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığımızın yiğit bozkurtlarını ziyaret ettik.Geyve’de TÜRK milletini muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak olan Ülkücü gençliğin her zamankinden daha fazla azim ve gayret ile çalışması gerektiğini vurgulayarak gençlerle uyuşturucu ve madde bağımlığı ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.Yaptığı konuşmada Geleceğimizi  emanet edeceğimiz gençlerimizin neden ruh sağlığı yerinde, her anlamda  donanımlı ve birikimli bireyler olması gerektiğini vurguladı.Bu sorumluluğun sadece eğitim kurumlarımıza ve ailemize düşen sorumluluk olmadığı ifade eden Sofuoğlu; Millet olmanın bizlere yüklediği sorumluluklarımız başında çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü tehlike ve olumsuzluklara karşı korumak ve kollamak görevimizdir.Çağımızın en büyük tehdidi olan madde bağımlılığına taviz vermemeliyiz.Üzülerek söylüyorum ki bu illet orta öğrenim seviyesini düşmüş durumda. Bizim görevimiz Genel başkanımız Olcay Kılavuz’un talimatıyla Türk gençliğini bu bataktan kurtarmaktır. Hep birlikte gelin bu gençlerimizi bataktan çıkartalım” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2688 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle