Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

TÜVASAŞ’a Personel Alınacak

Türkiye Vagon Sanayii en az lise mezunu kamu personeli alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre TCDD’ye bağlı TÜVASAŞ işçi alımı yapıyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına bağlı Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. kamu personeli alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilana göre Türkiye Vagon Sanayii bünyesinde görev yapmak üzere 40 sürekli işçi alımı yapılacak..

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. personel alımı iki farklı statüde yapılacak. Bu kapsamda 29 işçi alımı için ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak şartı belirtiliyor. Geri kalan 11 işçi alımı için ise meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden önlisans mezunu olmak şartı ifade ediliyor. İşçi alımında KPSS P93 ve KPSS P94 puan türleri esas alınacak.

Türkiye Vagon Sanayii 40 işçi alımı ilanı İŞKUR tarafından yayınlanacak. İlanın İŞKUR’un internet sitesinde yayınlanmasının ardından ilgili öğrenim şartları ve diğer şartlar açıklanacak. Bu ilanların yayınlanmasıyla birlikte başvurular başlayacak ve 10 gün sürecek. Adayların başvuru yapmak için İŞKUR iş arayan sistemine kayıtlı olmaları gerekiyor.

4066 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle