Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Tünel’de Gece Dinamit Patlatmaları korkuya yol açıyor..

hızlı tren parla tüneli çalışmalarıAlifuatpaşa beldesi  Hızlı tren İnşaatı  Parla Tünelinde yapılan Gece Dinamit Patlatmaları korkuya yol açıyor..

Vatandaş Tedirgin

Alifuatpaşa’da vatandaşlar Hızlı tren çalışmalarında Parla Tepesi altından geçen Tünel Çalışmalarında gece yapılan Dinamit patlamatlarından rahatsız oluyor.

Daha önceleri defalarca rahatsızlıklarını belirtmelerine rağmen gece yapılan dinamit patlatmalarına  önlem alınmamasına bir anlam veremediklerini belirten belde sakinleri bu işin gündüz yapılmasını istiyorlar.

Depremi hatırlamak istemiyoruz

Alınan bilgiler doğrultusunda çalışmaların gece gündüz devam ettiği 757 metrelik Parla Tepesi tünelinde gece dahi dinamit patlatmalarının meydana geldiğini belirten vatandaşlar adeta deprem oluyor zannederek kendilerini çoçuklarıın odalarına ve dışarıya attıklarını belirttiler.

Patlatmalar Gündüz yapılsın

Çalışmaların hızla ilerlediklerini gören vatandaşlar, Hızlı Tren İnşaatı güzergahında bulunan bu tünelin yapılacağını bildiklerini ancak gece yapılan patlatmaların gündüz yapılabileceğini belirterek konu hakkında yetkililerden anlayış bekliyoruz dediler.

 

5165 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tünel’de Gece Dinamit Patlatmaları Korkuya Yol Açıyor.. için 5 Yorum

 1. Can dedi ki:

  Aynen katılılıyorum Gecenin gec saatlerınde halkı huzursuz etmeye kimsenın hakkı yok Gündüzler suyamı düştü

 2. karaca dedi ki:

  saçmalamayın Allah aşkına dün tayyipin peşinden ayrılmayanlar bugun de bu tünele karşı cıkmaya karışırlar kıvırmayınız bu tünel başka nasıl olack bi anlatın bana

  • murat dedi ki:

   Kimse tüne,demir yoluna karşı değil ama yapılan patlamalarla evlerin duvarları çatlıyor.Yataktan fırlıyoruz.Karabey siz bu yakada oturmuyorsunuz her halde,hani köstebekle deleceklerdi.Ne oldu.

 3. zcxc dedi ki:

  ya merak ediyoruz sayın geyvemedya.com lütfen şu tünelin içinin fotograflarını çekermisiniz 🙂

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle