Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Tunatan’a Bir Ödül Daha….

2019 Yılına 54.nci kuruluş yıldönümü olarak giren ve Türkiye’nin en başarılı dinlenme tesisleri ve en başarılı İnovasyon yapan firma olarak çifte ödülle başlayan Tunatan Grup, başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Shell 2018 değerlendirmesinde gizli müşteriler ve genel müdürlük denetimlerindeki tüm maddelerden 100 tam puan alması ve hedef satışlarının üstüne çıkması Türkiye Şampiyonluğunu getirdi.

Shell kuruluşundan bu yana Türkiye’de ilk defa çoklu ve tekli istasyon kategorilerinde ikisinden birden şampiyonluk kazanarak bir ilki gerçekleştirdi.

Tunatan aynı zamanda Şhell Türkiye’de 3 Yıl arka arkaya Birinciliği alarak ikinci bir ilki daha gerçekleştirmiş oldu.

Tunatan bu başarısıyla Sidney’de Haziran Ayında düzenlenecek yarışmada DÜNYA BİRİNCİLİĞİ için Türkiye temsilcisi olarak yarışmaya hak kazanmış oldu.Tunatan böylece Sakarya’nın yerli ve yerel Ulusal markası Uluslararası arenada da var olma mücadelesinde ki yerini alıyor.

Tunatan Grup ödülü Şhell Genel Müdürlük nezdinde ki tüm yöneticilerin katılımı ile tesislerde düzenlen çifte törenle Şampiyonluk kupası Burak Tan, Mutlu Yıldız ve takım arkadaşlarına takdim edildi.

Shell Genel müdürü Murat Birgül yaptığı konuşmada;

Dünya kalite markası Şhell vizyonu ile Tunatan vizyonu birebir örtüşüyor.Çok haklı bir şampiyonluk oldu.Kurumsal yapısı ve  mesleğe duyulan tutku şampiyonluk getirdi.Kendilerini tebrik ediyor ve Sdney’den başarı ile dönmesini arzu ediyoruz.

Tunatan Grup başkanı Tuna TAN, çok emek veriyoruz, yolboyu tesislerimizde 7/24 kaliteli ve en iyiyi sunma gayreti içindeyiz.Yol boyundaki iki tesisimizin de Şhell olması ayrıca bize güç veriyor.2018 Yılı satışlar bakımından da litre bazında %35 arttırarak zor olanı başardık.İnşallah Sidney’den bir Dünya şampiyonluğu ile Ülkemize dönmek en büyük arzumuz.

Ekip ruhunu en güzel şekilde yerine getiren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir iş çıkarıp haklı bir başarıya imza atıldı.

Çalışmalarımız ve yatırımlarımız aynı kararlılıkla devam edecektir.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2438 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tunatan’a Bir Ödül Daha…. için 1 yorum

  1. Girişimciliğinin hakkını veriyor..
    Helal olsun…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle