Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Şubat 2019 | Manşet, Sür Manşet, Videolar

Tunatan Grup’a Büyük Onur…

“Şehrimizde 54.nci Yıl“Sloganı ile kuruluşunu kutlayan Tunatan  Grup, İstanbul’da Altın Rehberin düzenlediği ödül töreninde 2018-2019 Yılı Türkiye’nin en iyi dinlenme  tesisleri ve Türkiye’nin en iyi İnovasyon yapan  firması kategorilerinde olmak üzere iki Birincilik ödülü alarak büyük bir başarıya daha imza attı.

1965 Yılında 70 M2 ilk kiralık kamyoncular lokantasında başlayan ve bugün 70.000 m2 lik kendine ait hizmet alanlarına dönüşen Restoran Akaryakıt Kafeterya Fastfood yöresel ürünler üretim ve satış işlerinde faaliyet gösteren Tunatan Grup, sektöründe Türkiye’nin önde gelenleri arasında kendini devamlı kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

2016-2017 yıllarında Shell Türkiye birincisi olan Newyork ve Dubai’de Türkiye’yi temsil eden Tunatan Grup bugüne kadar 100’u askın ödülle onurlandırıldı.

Sakarya’nın Turizmdeki tanıtım yüzü olan yolboyundaki iki ve Serdivan’daki tesisleri ile günde 10.000 kişinin uğrak yeri olan işletmelerin  de ayni zamanda Sakarya’nın yöresel yemekleri ile Kabak ürünlerinin yer aldığı konsepti ile adeta her gün 7/24 SAKARYA Tanıtım günleri oluşturuyor.

Sakarya Kabagininİnovasyonu ile 30’u askın ürün geliştiren ve son dönemde Türk dil kurumundan ödüllü tescilli markası KABAKLAVA satış üniteleri ile 54.Yilinda yeni bir atılım daha atmış oldu.

Sakarya Serdivan, Geyve,

Pamukova Tesisleri ile Sakaryanin prestij markası olan Tunatan Grup  Altın Rehber’in İstanbul’da düzenlenen törende alınan Türkiye’nin en iyi dinlenme tesisleri ve Türkiye’nin en iyi İnovasyon firması Birincilik ödüllerini ve 54.Yil baslangic törenlerini çalışanları ile birlikte kutladı.Torende konuşan Grup Başkanı Tuna Tan geldigimiz noktanın bize yüklediği sorumluluğun farkındayız.

Bize destek olanlara teşekkür ediyoruz ve bizi bugünlere tasiyanlara bundan sonrada daha iyi,daha güzel ve hizmet kalitesini yükselterek yolumuza ve yolculuğumuza devam edeceğiz.Sehrimizde 54.Yılımız kutlu olsun.

Birincilik ödüllerini Sevdamız Sakarya halkına ve bizi yol boyunda 54 Yıldır destekleyen müşterilerimize armağan ediyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

 

 

5159 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tunatan Grup’a Büyük Onur… için 1 yorum

  1. Metin AVCI dedi ki:

    Bu bizim için sürpriz olmadı, gerçekten de bölgemizden isimlerin bu şekilde öne çıkması bize ve Geyve’ye onur katıyor. Tecrübeli, güler yüzlü ve başarılı bir ekibin arkasında muhteşem bir yönetim ve donanımın olduğu zaten kaçınılmaz. Bölgemiz esnafını kollayıp ihtiyaçlarını da buradan karşılamaları ve destek vermeleri, Geyve’li vatandaşlara fiyatlarda ekstra indirim yapmaları da ayrı bir jest tabi. Başarılısın umarım bu başarı katlanarak devam eder TUNATAN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle