Hoşgeldiniz  

admin | 20 Eylül 2011 | Akaryakıt-Petrol ve Yan Sanayi Ürün Satıcıları, Firmalar, Firmalar Vitrini, Lokanta-Restaurant-Pide ve Kebap salonları, Ürünler Vitrini

SAKARYA’NIN  HİZMETİNİZDEKİ ULUSAL MARKASI

HİZMETLERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

TUNA TAN TESİSLERİ olarak yönetim sistemimizi ISO 9001:2000 ve ISO22000 (HACCP) Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak geliştirmek kararındayız.Bu bağlamda Kalite Politikamız;

– Üstün hizmet anlayışı içinde, Yöresel Türk mutfağının lezzetiyle, huzurlu, nezih bir ortamda sunuş ve görselliğin inceliğinde, gelen konuklarımızın büyük haz duydukları bir ortamı yakalamak, müşteri memnuniyetinin doruk noktasına ulaşmaktır.

– Çalışma alanının her noktasında farklılığı sağlamak, sektöründe lider olma özelliğinde sürekli gelişme içinde olmak, yaratıcılık vasfıyla ilkleri gerçekleştirmek, bunları yaparken çalışanların eğitim, performans gelişim ortamını sağlamak, takım oyunu içerisinde müşterilerin istek ve beklentilerinin ötesine geçebilmektir.

– Mükemmelliği arayan Tuna Tan şirketler topluluğu yasal mevzuatlar içerisinde Kalite Yönetim sistemlerinin gerekliliğini, inanç ve sorumluluğunu yerine getirmenin bilinci içerisindedir.

– Kalite Tuna Tan Şirketler Grubu çalışanlarının bir yaşam biçimidir.

Yönetimimiz, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını taahhüt etmektedir. Çalışanlarımızın da ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız için çalışacağına inancımız tamdır.

Tuna TAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İLHAN TAN TESİSLERİ

1969 yılında kurulan tesislerimiz 1990 ve 2000 yıllarında geçirdiği büyük revizyonla Türkiyenin yol boyu tesisleri arasında haklı yerini almıştır. Türk mutfağının en güzel yemeklerinin sunulduğu tesislerimizde ayrıca fastfood, cafe, market, yöresel market, ekmek fırını, yazlık dinlenme tesisleri ve hizmet kalitesinde Türkiye birincisi Petrol Ofisi akaryakıt istasyonuyla gönüllerde taht kurmuştur.

İlhan Tan Tesisleri 0264 516 16 16

TUNATAN PAMUKOVA

Adapazarı-Serdivan tesislerinden sonra aynı tarzda aynı kalitede Sakarya ve Türk mutfağının 100 ü aşkın mönüsüyle tüm Türkiye ye sunmaktadır.2500 metrekare kapalı alan içinde ayrıca fastfood, cafe, market, yöresel ürünler, 300 kişilik toplu yemek salonu, Kır evi yazlık tesisleri, Shell akaryakıt istasyonu, ekmek fırını birimleriyle Türkiyenin en seçkin tesisleri arasında yerini almıştır.

TUNATAN SERDİVAN

Yatma dışında 5 yıldızlı otel hizmeti veren tesislerimiz Adapazarının geçmişiyle geleceği arasında bir köprü oluşturan mimari tarzda yapılmıştır.Sakarya yöresel yemekleri ve ürünleri dışında Türk mutfağının, seçkin ürünlerini Sakarya ve dışarıdan gelen misafirlere sunmaktadır ayrıca toplu yemek, düğün, toplantı, seminer, balo hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirilmektedir.Kışın 1000 kişi yazın 2000 kişiye hizmet vermektedir.Tesislerimiz Türkiye de örnek gösterilmektedir.
Tunatan Sakarya 0264 567 07 77 –  0264 275 45 45

ADABAZAAR

Sakaryanın yöresel ürünleri olan abaza, çerkez, isli peynir ceviz ezmesi, kabak şekeri, kabak ezmesi ve bir çok ürünü ayrıca Türkiyenin en seçkin yöresel ürünlerini mağazalarımızda bulacaksınız.

İletişim için : 0264 272 44 00

 

2948 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle