Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya

Tümsiad Yönetiminden  Başkanlara Ziyaret

Geyve Belediyesi Meclis Üyesi Nihat Baltaoğlu’nun Başkan yardımcılığını yürüttüğü Sakarya Tümsiad yönetimi yeni dönemde seçilen  belediye başkanlarına ziyaretlere devam ediyor.

nihat baltaoğlu-tüsiad -ziyareti-zeki toçoğlu-sakaryaSakarya Tümsiad yönetimi  yeni dönemde seçilen belediye başkanları ziyaretleri sürdürüyor.

İş birliklerine her zaman hazırız.

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik, Şube Başkan Yardımcıları Ahmet Ölmez, Selahattin Bektaş, Nihat Baltaoğlu, Cevdet Koç, Naim Yener, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Bürokratik İşler Komisyon Başkanı Recep Kaya, Genç TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, SAÜ Öğretim Görevlisi ve TÜMSİAD Başkan Danışmanı Gökhan Gürler, SAÜ İşletme Fakültesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yağmur Ersoy’dan oluşan heyet, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Adapazarı Belediyesi, Erenler Belediyesi ve Serdivan Belediyesi Başkanlarına tebrik ziyaretinde bulundu. 

Belediye başkanlarına yeni görevlerinde başarılar dileyen TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kesik, ziyaretlerde yaptığı konuşmasında “Belediye Başkanlarımızın Bürokrasiye hakim tecrübeli kişiler olarak kentimizin hak ettiği hizmeti vereceklerinden şüphemiz yok. Devraldıkları bayrağı daha da yukarılara taşırken TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak da işbirliklerine her zaman hazırız” şeklinde konuştu.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2623 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle