Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Haziran 2019 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Yaşam

TÜMSİAD üyeleri bayramlaştı

TÜMSİAD üyeleri bayramlaştı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yöneticileri ve üyeleri Dernek binasında düzenlenen programda bayramlaştı.

Bayramın sevgi ve hoşgörü simgesi olduğunu belirten TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

Bayramlaşmaya, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, Adapazarı Zıraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Sakarya Amatör Futbulcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcıları Nihat Baltaoğlu, Ali Çilingir, Naim Yener, Ceyhun Tural, Yönetim kurulu üyeleri Ömer Çelik, Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş, Genç TÜMSİAD Başkanı Cihan Okur ve dernek üyeleri katıldı.

BAYRAMLAR, SEVGİNİN VE HOŞGÖRÜNÜN SİMGESİ

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez “Bayramların, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, özel günler olduğunu dile getirdi. Bayramlardaki birlik atmosferi ile her bayram umutların daha da yeşerdiğini vurgulayan Ölmez, “Sevginin ve hoşgörünün simgesi olan bayram günlerinde milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları, aşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Özellikle yaşlılarımızın ve kimsesiz çocuklarımızın yüzlerini güldürerek, gönüllerini almalıyız” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

316 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle