Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2011 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

Bu yıl İzmir’de 5.si düzenlenen “Travel Turkey İzmir 2011 – Turizm Fuar ve Konferansı”nda Sakarya Valiliği’nin 3 Hol’deki alanında stant açan Tuna Tan; başta protokol olmak üzere, her kesimden büyük ilgi gördü.

Kabaktan 24 çeşit ürün

İzmir’de bu yıl 5.si gerçekleştirilen, 19 ülke ve 600’ün üzerinde firmanın katıldığı “Travel Turkey İzmir 2011 – Turizm Fuar ve Konferansı”nda; 3 Hol’de Sakarya Valiliği’nin standında yerini alan tek özel işletme olan Tuna Tan büyük ilgi gördü. “Kabak Kabak olalı, böyle hürmet görmedi” sloganıyla “Travel Turkey İzmir 2011 – Turizm Fuar ve Konferansı”na katılan Sakarya’nın hizmetindeki ulusal markası Tuna Tan, burada 24 çeşit ürünü tanıttı.

Ünlü isimler

Kemal Tan’ın görevli olduğu Tuna Tan’ın standını, başta Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış olmak üzere; İzmir Valisi Cahit Kıraç, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, İzmir Valisi Cahit Kıraç’ın eşi Berrin Kıraç ve Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ün eşi Emine Hayriye Büyük ziyaret etti.

1760 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Travel Turkey ‘de Gururumuz TunaTan için 1 yorum

  1. Selim İleri dedi ki:

    Geyvemize ve Sakaryamıza Allah böyle insanlar nasip etsin…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle