Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Teknoloji

Toner Dolumunda Akın Kırtasiye

73057_4502363710559_1847112963_nBilgisayar teknolojisinin olmazsa olmazı olan yazıcı yani sprinter ler kullanımı arttıkça tonerlerinde önemi artıyor.

Bir sefer kullanıpta atmaktansa devamlı yenilebilir toner kullanmak en iyisi..İşte günümüz teknolojilerinde kullanılan sprinterlerin toneri en son teknoloji ile Alifuatpaşa Akın Kırtasiyede doldurulmakta.

Bir çok işletmenin toner dolumu yaptığı ülkemizde önemli olan farkı ve kaliteyi yakalamaktır diyen işletme sahibi Mustafa Akın kendilerinden son derece emin olarak müesselerinde her türlü muadil toner dolumunun yapıldığını söyledi.

İŞTE AKIN KIRTASİYE FARKI

Marka ve modellerin toner ve mürekkepleri aynı değildir. Biz kartuşa uygun en üst kalite toner ve mürekkebi kullanıyoruz. Toner,mürkekkep kartuşunun gerekli bütün bakımlarını yaptıkdan sonra dolum yapıp test ettikden sonra garanti ederek müşteriye teslim ediyoruz.

Biz diyoruz ki, herkes kendi işini yapsın!

Çünkü, kartuş dolum işi elinizdeki boş bir şişeyi alıp açık deterjan satan bir yerde deterjan doldurtmak kadar basit bir iş değildir. Bu iş için yeterli teknik alt yapı bilgi ve tecrübe gerektirir,Kartuşların kullanıldığı yazıcılar hakkında teknik bilgiye sahip olmak gerekir.

Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan  işletmeler müşterilerinin memnuniyetsizliklerini kazanmışlar ve bu yüzden kartuş dolum işinin imajını bozmaktadırlar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3417 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle