Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Tomay ve Tüm Şehitlerimize Kuran-ı Kerim Okutuldu

Geyve Ülkü Ocakları Ülkücü Şehit Âdem Tamay(Tomay) ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okuttu.

1980 yılında şehit edilen Adem Tomay  vefatının 39. Sene-i Devriyesinde ilk önce mezarı başında anıldı.Akkaya’da bulunan Tomay’ın mezarı başında Kuranı kerim okunarak dua edildi.Tomay için 2. Program Geyve Merkez Sinanbey Camiinde düzenlendi.Burada Adem Tomay ve tüm şehitlerimiz için Kuranı kerim okunarak dua edildi.

Geyve Merkez Camiinde düzenlenen programa Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Cumhur İttifakı Taraklı belediye Başkan adayı İbrahim Pilavcı ile çok sayıda vatandaş katıldı.Program sonunda İlçe müftüsü Rahmi Yiğit tarafından dua edildi.

Geyve Ülkü Ocakları başkanı İlyas Özdemir; Ülkücü Şehidimiz Adem Tomay Ağabeyin  Vefatının 39. Sene-i Devriyesinde Geyve merkez camiinde   Mevlid-i Şerif okutarak dualarla andık.  Ruhu Şâd, Mekânı Cennet Olsun, dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Milliyetçi Hareket Partisi Taraklı Belediye Başkan Adayımız Sayın İbrahim Pilavcı, Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Soyhan Sofuoğlu ve değerli başkanlarımızla birlikte Şehid Adem Tomay ve tüm şehidlerimiz için yapılan Mevlid programına katıldık. Ardından değerli başkanlarımızla birlikte istişare toplantısı yaptık. Tüm şehidlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum,dedi.

Geyve Merkez Sinanbey Camiinde Adem Tomay ve tüm şehitler için düzenlenen program sonunda vatandaşlara pilav ikramında bulunuldu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4476 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tomay ve Tüm Şehitlerimize Kuran-ı Kerim Okutuldu için 3 Yorum

 1. BAĞIMSIZ dedi ki:

  GEÇEN YILLARDAKİ MEVLÜTLERE BİR BAKIN KATILANLARDA DEĞİŞİKLİK VARMI VAR ELBET SEÇİM BEREKETİ AH SEÇİM SEN NELERE KADİRSİN

  • geyveli dedi ki:

   Bagımsız rumuzlu kardeşim sen işe yüzeysel ve sayı yönü ile bakıyorsun. Öncelikle bir Geyveli olarak şunu idrak et, dün komonist olarak bu gün PKK olarak vatan evlatlarını şehit ediyorlar. o halde şunu idrak et, Geyve ülkü ocaklarının bütün fertlerini tebrik et ki 39 yıldır şehide ve şehitlerine sahip çıkıp rahmet okuyorlar, sen de her sene kaç kişi katıldı, kimler diye sayım yap. kemiyyet degil de keyfiyete odaklan. tebrikler Geyve ülkü ocakları. ALLAH CC SİZLERDEN RAZI OLSUN. saygılarımla.

 2. geyveli dedi ki:

  Komonistler tarafından şehit edilen Geyveli şehidimiz Adem TOMAY senin mekanın cennet ve peygamberimizin yanındasın. Geyveli ülkücüleri de tebrik ediyorum 39 yıldır şehidine sahip çıkıyor ve başta Adem TOMAY ve bütün şehitlerini rahmetle yad ediyor. mekanı cennet olsun. Allah Devletimize Milletimize zeval vermesin. Türke kefen biçenlerin ölümü korkunç olur. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın. ebdei türk yurdu olan bozkurt ovalarında çakallara yer yoktur. Adem TOMAY ı şehit eden marksit leninist çakallar def olup giitiniz. şehit Adem TOMAY geyvelilerin gönlünde.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle