Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

TOKİ Başkanına Geyve Yöresel Ürünler Sepeti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı M. Ergün Turan’ı makamında ziyaret etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ziyaret gittiği makamlara eli boş gitmeme geleneğini sürdürüyor. Sebze-meyve ambarı bir ilçenin belediye başkanı olmasının avantajını da kullanan Başkan Kaya gittiği her yere ilçede yetişen taze meyveler, olmaz ise taze meyvelerden üretilen ve Geyve yöresel markasıyla piyasaya sunulan ürünleri götürmeye devam ediyor.

Başkan Murat Kaya üreticinin ürünü daha değerli olsun, kadınlara istihdam yaratmak ve yetim-öksüz çocukların bursunu karşılamak için kurduğu Yöresel Ürünler Üretim Merkezi’nin tanıtımını yapmak için içerisi yöresel ürünlerle dolu sepetle ziyaretlere gitmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret eden Başkan Kaya, bu sefer Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı M.Ergün Turan’a geleneksel metotlarla hazırlanan yöresel ürünler sepetini takdim etti.

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Başkan Kaya’ya teşekkür ettiği ziyareti sonrası sosyal medya hesabında Geyve Belediye başkanımız sayın Murat Kaya’yı konuk edip projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk, ifadelerini paylaştı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1824 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle