Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mart 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

TOÇ-BİRSEN Yönetiminden Bilgilendirme…

TOÇ-BİRSEN- Yönetiminden- Bilgilendirme-1-12Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Lokalinde, Toç-Bir Sen Yönetimi tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya; Toç-Bir Sen Genel Bşk. Yrd. Sabri Kızıloğlu, Yön. Kur. Üyesi İbrahim Ethem Gürsoy, Sakarya Şb. Bşk. Mehmet Karaca,Bşk. Yrd. Ahmet Akbulut, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, İşletme Şefleri, Orman Muhafaza Memurları ve İşletme çalışanları katıldı.

Yapılan toplantı ile ilgili Kızıloğlu şu açıklamayı yaptı: “Memur-Sen’e bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası olarak Sakarya İlimizde Orman İşletme Müdürlüklerimizde, Tarım İlçe Müdürlüklerimizde çalışan arkadaşlarımızla bir istişare toplantısı yapmak amacıyla Sakarya İlindeyiz. Bu Noktada, arkadaşlarımızın yaşamış oldukları yöresel sıkıntılar, genele yönelik problemlere ilişkin fikir alışverişinde bulunduk. Aldığımız bu talepleri, 2015 yılı Ağustos ayındaki toplu sözleşme görüşmelerimize taşıyacağız. Arkadaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına çare aramaya çalışacağız. Bu kapsamda bu toplantıları tertip ediyoruz. Orman çalışanlarının %90 nı bizim üyemiz. Arkadaşlarımızın bize ciddi bir desteği var. Tabi ki sadece özlük hakları mücadelesi vermiyoruz, özgürlükler noktasında Yeni Anayasanın yeniden yazılması, yeni meclisimizde kurulacak yeni hükümetlerle beklentimiz bu noktada olacaktır. Çalışanlarımızın güçlü sesi olmaya gayret ediyoruz. Çalışmalarımızı bu şekilde sürdürüyoruz.” Namık Cihan. Geyvemedya.com

1774 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle