Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Tepecikler’in Yeni Muhtarı Süleyman Sarı

Tepecikler Mahallesinin yeni Muhtarı Süleyman Sarı; zaferle çıktığı seçimden sonra yaptığı açıklamada “Seçim bitti. Şahsım değil Tepecikler Kazandı.Şimdi çalışma zamanı, dedi.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Geyvenin en yüksek seçmenine sahip Tepecikler Mahallesinin yeni muhtarı Süleyman Sarı oldu.Yeni Muhtar Süleyman Sarı 6 muhtar adayı ve geçmişte 10 senedir Mahalle muhtarlığı yapan Cafer Uğural ile yarıştı.Halkın büyük  teveccühünü kazanan Sarı, adaylar arasından sıyrılarak Tepecikler Mahallesinin muhtarı olmayı başardı.

Seçim sonrası Tepecikler Mahallesi sakinleri ile sevenlerinin ziyaretçi akınına uğrayan çiçeği burnunda yeni muhtar Süleyman Sarı; ”Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz .Beni bu göreve laik görüp tercihlerini benden yana kullanan ve kullanmayan tüm seçmenlerime şükranlarımı sunarım.Seçim bitmiştir.Şahsım değil, Tepecikler Mahallemiz kazanmıştır.Azalarımla birlikte daha güzel bir Tepecikler Mahallesi için çalışmaya söz veriyoruz, dedi

Tepecikler Mahallesinin yeni muhtarı Süleyman Sarı; Seçim yarışında Muhtar Adayı olan Cafer Uğural, Ali Bulut, Arif Demir, Murat Karabulut ve İsmail Erkal’a da teşekkür ederek, güzel bir seçim süreci geçirdik, sandıktan çıkan başımız üstüne, tüm Aday arkadaşlarıma özellikle teşekkür ediyorum. diyerek sözlerini tamamladı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1832 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle