Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Tepecikler’de Hava Soğuk, Gönüller Sıcak..

‘HAVA SOĞUK, GÖNÜLLER SICAK!..’

Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya; “Tepecikler Mahallemizde Hava soğuk, ancak gönüller sıcak. Cumhur İttifakı’nı ve projelerimizi anlatmaya, desteklerini istemeye geldiğimiz hemşehrilerimiz bu gece soğuk havaya rağmen gösterdikleri teveccüh ile içimizi ısıttı. Allah’ın izniyle bu sevgi 31 Mart’ta sandığa da yansıyacak ve Cumhur İttifakı Türkiye’nin geleceğini inşa etme yolunda önemli bir adım atacak” dedi.

Coşkulu Kalabalık

Cumhur İttifakının Tepecikler Mahallesi mitingi yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Konyalı Alibey Caddesi üzerinde düzenlenen mitingde büyük bir coşku ve heyecan vardı.Binlerce kişinin caddeyi doldurduğu dev miting öncesi Başkan Kaya ve beraberindekiler meşaleler ve havai fişeklerle karşılandı. Cumhur İttifakı kadrolarının hazır bulunduğu mitingde halkın heyecanı ve sevgi gösterileri görülmeye değerdi.

Cumhur İttifakı tam kadro

Tepecikler Mahallesi Konyalı Alibey Caddesi üzerinde gerçekleştirilen mitinge Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, Ak Parti Geyve ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MHP Geyve İlçe başkanı Murat Çakmak, Belediye Meclis üyesi adayları, Ak Parti kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Ak Parti gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, Geyve Ülkü Ocakalrı Başkanı İlyas Özdemir teşkilat yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

10 Yılda Dev yatırımlar

Cumhur İttifakı Adayı ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Tepecikler Mahallesinde vatandaşların yoğun katılımıyla yapılan açık hava toplantısında “Biz projelerimizle konuşuyoruz. Geyve’de 10 yılda dev yatırımlar yaptık ve yeni dönem için de 140 milyonluk devasa projelerimizle sizlerin huzurundayız.Bu gün burada gördüğüm sevgi, coşku bir tek şeyi söylüyor. Geyve ilk günkü aşkla devam inşallah diyor. İnşallah Geyve bize sizler bize bir kez daha büyük bir farkla hizmet etme yetkisi vereceksiniz. Hizmet etme fırsatı vereceksiniz. dedi.

Projelerimizle Konuşacağız

Yavaş yavaş seçim gününe doğru gidiyoruz. Biz yine eserlerimizle konuşacağız. Biz yine ürettiğimiz hizmetleri eserleri konuşacağız. Projelerimizle konuşacağız. Biz yine bu yola çıkarken mütevazi ve tutumlu bir belediye başkanı olacağız dedik. Bunu konuşacağız. Biz çalışkanlığımızı ve üretkenliğimizi konuşacağız. Biz tarafsız belediyecilik hizmetlerimizi konuşacağız. Biz her zaman gücümüzü sizlerden aldık ve bu güçle sizlere hizmet etmeye çalıştık. Onun içindir ki arkadaşlar kıymetli kardeşlerim sizler ve beni ve arkadaşlarımı iki dönemdir seçiyorsunuz.İnşallah hiç şüphem yok ki üçüncü döneme de seçeceksiniz.Allah hepinizden razı olsun diyorum.

Gençliğimi Ortaya Koydum

Allaha hamd olsun 10 yıl geldi geçti. Ben gençliğimi ortaya koydum. Enerjimi ortaya koydum. Kariyerimi en güzel yıllarımı ortaya koydum. Geyve bir adım bir nebze daha ileriye nasıl gider diye bunun telaşesi içinde oldum. Ben ilçemden, ilçemin bütün insanlarından razıyım. İnsanız hata ve kusurlarımız olabilir. Bunun için de sizlerin hoş gürünüze sığındım. Yine hoş görünüzü sığınıyorum.Şunu gönül rahatlığı ile söylüyorum. 10 yıldır ayrıştırmadan, dışlamadan, ötekileştirmeden tüm Geyvelilere tüm kardeşlerimle birlikte siyasi parti gözetmeksizin siyasi kaygı duymadan ilçemize hizmet ettik. Hizmet etmeye çalıştık” dedi.

Önce Gönüllere Girdik

Dedik ya ‘gönül belediyeciliği’; kurmak için yaklaşık iki aydır kapı kapı gezdik. Hepinizi evlerinizde ziyaret ettik. Önce gönüllerinize girdik, inşallah şimdi bir nisandan sonra hizmet için evlerinize şehrimizin her köşesine gireceğiz. Anlatacak, yapacak o kadar büyük projelerimiz var. Bazı adayları hep beraber görüyoruz, çamur attılar, çamur siyaseti yaptılar. Sizler bizim arkamızda olduğunuz sürece sadece Allah’ın önünde eğiliriz. Geyvemizde tüm alt yapı değişti, gelmez denen doğalgaz geldi.Bizler sizlerle beraber Geyve’de aynı yolda yürüyüp, aynı havayı teneffüs ettiğimiz için sizin sıkıntılarınızı biliyoruz. Beş yılda bir çantasını alıp koşup memlekete gelip seçim akşamı giden adaylardan olmadık, olmayacağız. Bizler bu memlekette aşımızı işimizi, eşimizi bütün yatırımlarımızı bu memlekette yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Biz bu memlekette modern bir şehrin altyapısını yaparken, tarihi ve kültürel mirasımızı koruyarak yaşadık. İnşallah yakın zamanda GIDA Organize sanayi bölgemizi faaliyete geçirip fabrikaların gelmesinin önünü açacağız. Bu hizmetleri bizlerden başkasının götürmesi mümkün değil. dedi.

Gecenin sonunda Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya ve meclis üyesi adayları hep birlikte halkı selamladı.

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

1749 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Tepecikler’de Hava Soğuk, Gönüller Sıcak.. için 1 yorum

  1. alperen dedi ki:

    helal olsun ülkücü gençler, liderinden işareti ve emri alınca gereğini yapan yiğit bozkurtlar sizi tebrik ediyorum. ALLAH yar ve yardımcınız olsun. iyiki varsınız , vatanı karşılıkısız seven yiğitler

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle