Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Temmuz 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık

Tepecikler’de Facianın Eşiğinden Dönüldü..

 

Tepecikler mahallesi sakinleri iki aracın çarpışması sonucu çıkan sesle yerlerinden fırladılar.

Geyve İlçesi Tepecikler Mahallesi Konyalı Alibey Caddesinde, köpeğe çarpmamak için kullandığı aracın direksiyonunu çevirince karşıdan gelen araca çarptı.

Konyalı Alibey Caddesinde; Alifuatpaşa yönüne giden A.K. nin kullandığı ve içinde C.K. ninde bulunduğu 54 ET 268 plakalı araç, önlerine çıkan köpeğe çarpmamak için yön değiştirince, Geyve yönüne giden İ.Y. nin kullandığı ve içinde A.Y, A.B.Y, P.Y ninde bulunduğu 54 UA 379 plakalı araç ile kafa kafaya çarpıştı.

Araç içinde sıkışan İ.Y. ve diğer yaralılar vatandaşlar tarafından araçlardan çıkarılarak, 112 ekipleri tarafından Geyve Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Sol kalçasında kırık olan İ.Y. Toyota Hastanesine kaldırıldı. Diğer yaralıların tedavilerine Geyve Devlet Hastanesinde devam ettiği açıklandı.

Emniyet ve İtfaiye yetkilileri her iki aracında tüplü ve asfalta benzin akması sebebi ile araç mahallinde güvenlik tedbirlerini aldılar.

Kaza yapan araçlar trafik ekipleri nezaretinde olay yerinden çekildikten sonra Geyve Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleride ikinci bir kazaya sebep olmamak için olay yerini yıkadılar.

Olay ile ilgili soruşturmanın Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından sürdürüldüğü bildirildi.

Namık CİHAN&Erdinç TUNA-geyvemedya.com

857 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle