Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2011 | Gündem, Köyler, Manşet

Umurbey İlköğretim ıokulunun sınıflarına alınan teknoloji malzemeleri akıllı tahta,projeksiyon cihazı ve laptoplar ile ders çalışma sistemi öğrenci velileri ilede paylaşıldı.

Geyve Umurbey İ.Ö.O. Müdürü M.Emin Şimşir okula takılan akıllı tahtaların kullanımını ve verimini velilere anlatmaya başladı.Bu kapsam da eski velilerden Yücel Arıkan ve eşi Nefiye Arıkan okula ziyarette bulundular.Ziyarette Arıkan çifti; Geyvede daha yeni bazı okullarda olmaya başlayan bu sistemi okulumuzda görmekten mutlu olduklarını söylediler.Ayrıca keşke önceki yıllarda kurulsydıda bizim evlatlarımızda bu imkanlardan yararlansaydı diye sitem de bulundular.

Daha sonra okuldaki tüm öğrencilere pilav ikramı yapıldı.

Okul Müdürü M.Emin Şimşir velilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1508 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Teknoloji Pilav Etkinliği ile Tanıtıldı. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Umurbey ilköğretim okulu çalışmaları ile velilerin takdirini kazanmaktadırlar.Öğrencilerimiz işlenmemiş cevher gibidir.İlgilenildiği zaman başarı kat be kat artmaktadır.Sınavlarda sınıfın 3.4.5. olanlar 1. ve 2. olmaktadırlar.Sınavlarda başarısı artan, SINIF BİRİNCİSİ ve il ikincisi olan Tuğçe Cantürk ve SINIF İKİNCİSİ Bahar Kalenderi kutlarım.Bunlar başarının tescillenmesidir.Çalışma ve gereken değeri verme ile başarı gelmeyecek diye bir kaygımız yoktur.Her öğrencinin kabiliyeti farklıdır.Farklılıklarda bizim zenginliğimizdir.Biz öğretmenler olarak tüm imkanları ve enerjimizi sonuna kadar zorlayacağız.İdeal öğretmen uykusunda bile ders ile iç içe olandır.EĞİTİM BÜTÜN BENLİĞİNİ SARMALIDIR.Eğitim beşikten mezara kadar devam eden bir süreçtir.Öğretmenler, mesleğini ve öğrencilerini sevmelidir.Sevginin olduğu yerde başarıda vardır.Pilav ile öğrencilerimize gösterdikleri ilgi ile öğretimin ne kadar önemli olduğunu tescillemişlerdir.AİLEYE TEŞEKKÜR EDERİM.Bizleri her zaman onure eden okul müdürü M.EMİN ŞİMŞİR Beye çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz..Okulun bütün gereksinimlerini tamamlamıştır.Şimdi en büyük ihtiyacımız olan 8 yıllık bir ilköğretimin binasının kazandırılmasındaki plan, proje çalışmalarında girişimleri vardır.Tüm söylediklerinin arkasında durarak bir bir yerine getirmiştir.Öğrenci velilerininde yapılan etkinlikleri yerinde görerek gereken destegi göstermekte ekonomik olarak destek vermektedirler.Terettüt edenlerde hemen gelerek yardım etmektedirler.Bizleri her zaman destekleyen okul aile birliği başkanı Yasin Dinçer’e de ayrıca teşekkür ederiz.ALINAN YARDIMLAR KURUŞUNA KADAR YERİNİ BULMAKTADIR.Yeni gelişmeleri izlemeye devam ediniz.EN DERİN SAYGILARIMLA.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle