Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve TEB Açıldı…

geyve-teb-subesi-acildi- (12)Geyve TEB 14. Tohum Şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Törene; Banka Üst Düzey Yöneticileri, Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, Garnizon Komutanı R. Gökhan Civek, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Taşdeviren, Protokol Üyesi Yöneticiler, Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar ve Muhtarlar, Geyve Koop bşk. Erkan Demir ve Müdür Recep Kambur, konuklar katıldı.

TEB İşletme ve Tarım Bankacılığı Satış Direktörü Hakan Yurtseven kısa açılış konuşmasında, TEB Geyve Şubesinin açılış amacı hakkında bilgiler verdi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında: ” İlçenin geçimi tarımdan gerçekleşiyor. Bizler de altyapı, iletişim gibi ilçenin ihtiyaçlarını karşılamağa çalışıyoruz. İlçemiz tarım bölgesi olunca, tarım ile ilgili kuruluşlar da bizim için önemli. Direktörümüzün konuşmasından anladığım kadarı ile tarım bankacılığı daha ön planda olacak burada. Vatandaşımızın ihtiyaçları karşılanırsa daha çok ekecek, daha çok ekince daha çok kazanacak. İç dinamikleri iyi tespit etmek lazım. Bu ilçenin iç dinamiği tarım, tarımın da en başlıca ürünlerinden birisi de ayva. İlçemizde de Uluslar Arası Ayva Festivali düzenleyeceğiz. Bu iç dinamiklerimizi hep beraber iyi kullanalım.” Dedi.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Geyve İlçemiz,her sebzenin, her meyvenin kaliteli bir biçimde üretildiği bir merkez. Ayva, kereviz ile tanınmaya başlayan Geyve inşallah diğer ürünleri ile de aynı başarıyı yakalayacaktır. Açılışını yaptığımız bu bankamızın da tarımsal faaliyetlerimizi destekleme noktasında önemli bir görevi yerine getireceğine inanıyorum.İlçeler de böyle önemli banka şubelerinin açılıyor olması, ilçelerin ekonomik gelişimin göstermesi noktasında da önemlidir. İlçemize banka yönetimine hayırlı olmasını diliyorum.”

Hayırlı olsun konuşmaları sonrasında, açılış kurdelesi birlikte kesildi ve şube gezildi.

Konuklara ikramlarda bulunuldu.

Geyve TEB Şube Yöneticisi Hasan Özdemir ve Yönetici Yardımcısı Mustafa Cihan açılış törenine katılım ile ilgili olarak: “Geyve TEB Şube açılış programına katılarak bizleri yalnız bırakmayan; TEB Yönetimine, İlçe yöneticilerine, protokol üyelerine ve değerli konuklarımıza teşekkür ederiz. Güzel günlerde birlikte olmayı umut ediyoruz.” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4326 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

TEB Geyve Şubesi Hizmet’e Açıldı için 1 yorum

  1. salih dedi ki:

    kahrolsun kapitalizm

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle