Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

TUZLA KÖYÜ KÖPRÜSÜ TAMAMLANDI

taraklı tuzla köyü köprüsü tamamlandıTaraklı İlçesine bağlı Tuzla Köyüne yapılmakta olan köprünün yapımı tamamlandı.
Tuzla Köyü ile Dışdedeler köyü arasında ulaşım sağlayan köprünüm vatandaşların ulaşımını rahatlatacağını belirtildi.
Betonarme olarak inşa edilen köprünün tamamlandığını söyleyen yetkililer köprünün Sakarya İl Özel İdaresi tarafından yapıldığını dile getirildi.

Muhtar Toprak Teşekkür etti.

Taraklı İlçesine bağlı Tuzla Köyü Muhtarı Cevdet Toprak, köylerinde köprü yapıldığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Toprak, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Taraklı’ya en uzak köylerden birisi olan Tuzla Köyüne yıllar sonra köprü yapıldığını söyledi.
Tuzla köyü ile Dışdedeler köyü arasında köprü ile bağlantı sağlandığını ifade eden Toprak, “Köyümüzden geçen dere üzerine Dışdedeler köyüne ulaşım sağlayan köprü yapıldı. Köprümüzün planlamaya alınması ve yapımı için 25 yıl önce müracaatta bulunuldu. Yıllar sonra Sayın Valimizin büyük katkıları olmuştur. Köy halkı adına kendisine minnettarız ve şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca köprü yapımında desteklerini gördüğümüz Kaymakamımız Sayın Ömer Yılmaz’a Milletvekillerimize, il genel meclis üyelerine, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
İzzettin KÖMÜRCÜ-TARAKLI
3923 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle