Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Kasım 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Manşet, Sakarya

KARABULUT AİLESİNE 10 DAİRE 240 DEVREMÜLK

TARAKLI  PAŞALAR TERMAL KONAKLARITaraklı Paşalar Konaklarına yoğun ilgi sürüyor.

Taraklı Hacı Yakup Paşalar mevkiinde yapımına devam edilen sağlık merkezi Paşalar Termal Konaklarına gösterilen yoğun ilgi satışlara da yansıyor.

İstanbul’da tekstil işleri ile uğraşan Gelişim Örme tekstil Tic. A.Ş.nin sahibi Bedri Karabulut Taraklı Paşalar Termal Konaklarından 10 tam daire ve 240 devre mülk birden satın aldı.

Taraklı’nın adını son zamanlarda çok duyduğunu ifade eden Karabulut, Şehir Merkezinden bir nebzede olsa uzaklaşmak, doğayla baş başa kalabilmek, kuş cıvıltıları ve çam ormanları arasında bir mekanda sabahlamak için  yaptığımız araştırmalar sonucunda Paşalar Termal Konaklarının yer ve özellikleri bakımından daha cezbedici olduğunu fark ettiklerini ve şirket olarak Paşalar Termal Konaklarından devremülk alma kararını aldıklarını söyledi.

Taraklı Paşalar Termal Konakları sahibi Ahmet Varnalıoğlu; termal konaklarımıza yoğun bir ilgi olduğunu belirterek, Karabulut ailesi ile böyle devremülk satış sözleşmesi imzaladıklarını belirterek, termal konaklarımızı tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ederim dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

TARAKLI PAŞALAR TERMAL KONAKLARIN-KARABULUT AİLESİNE SATIŞ

4494 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle