Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Kasım 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, Yaşam

Taraklı Paşalar Konakları” Konuklarını Ağırladı…

paşalar konakları.25 Taraklı Paşalar Konakları” Konuklarını Ağırladı…

Geyve İlçesi – Taraklı İlçesi Karayolunun Paşalar Köyü Mevkiinde yapımına devam edilen “Taraklı Paşalar Konakları” Adapazarı, Geyve ve Taraklı İlçelerinden gelen konuklarını ağırladı.

Tesisin sahibi Ahmet Varnalıoğlu, Tesis Müteahiti Halil Ekşioğlu ve tesis çalışanları konuklarını kapıda karşıladı.

Tanışma – Tanıtım amaçlı düzenlenen yemekli toplantıya; Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Eski Baro Başkanı Ali Rıza Acartürk, Sakarya Kamu-Sen Başkanı Erol Afşar, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve Garnizon Komutanı J.Yzbş. Lütfü Varol, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Özel İdare Müdürü Resul Şenel, Geyve Koop Müdürü Recep Kanbur, Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı Garnizon Komutanı J. Yzbş. Ersoyu Davet, Taraklı Emniyet Amiri Cem Çiftçi, Taraklı Müftüsü Fahrettin Kaya, Tesis çalışanları katıldı.

Birlikte yenilen yemek sonunda Taraklı Müftüsü Fahrettin Kaya hayırlı olsun duası yaptı.

Yemek sonunda konuklara, Tesisin müteahiti Halil Ekşioğlu tarafından “Taraklı Paşalar Konakları” konulu bir sunum yapıldı. Ekşioğlu sunumunu slayt destekli verdi.

Tesisin Sahibi Ahmet Varnalıoğlu kısa açıklamasında şunları söyledi. “Tanıtım ve tanışma amaçlı yemekli toplantı davetimize, bizleri kırmayarak katılan konuklarımıza çok teşekkür ederim. Değerli konuklarımın destekleri ile daha güzel günlerde bir arada olmayı hedefliyoruz. Katılımlarından dolayı tekrar teşekkür ederim.”

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

5623 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Taraklı Paşalar Konakları, Konuklarını Ağırladı… için 1 yorum

  1. Nazım KIRDEMİR dedi ki:

    Taraklı İlçemize Böyle bir Yatırımı Getiren,Değerli arkadaşımız
    Ahmet VARNALIOĞLU ve Ekibine Şükranlarımızı Sunuyoruz.inşallah kısa bir sürede başlanılan bu tesis bir an önce işletmeye açılacaktır.TARAKLI ilçemize SAKARYAMIZA Hayırlı olsun

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle