Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Taraklı Otobüs Saatlerinde Düzenleme..Tek Saatlerde Geyve’ye Girecekler

Taraklı –Adapazarı arasında çalışan otobüslerin hareket saatleri yeniden belirlendi.Eskiden gidiş ve dönüşlerde her saat Geyve ilçe merkezine uğrayan otobüsler yeni düzenleme sonrası artan hareket saatlerine göre tek rakamlı saatlerde uğrayacaklar.

Taraklı’da Ulaşımda Güzergah ve hareket saatlerinde yeni düzenleme yapılırken sefer sayısı arttırıldı.

Taraklı Adapazarı’nda yolcu taşıyan halk otobüslerinin güzergahında ve hareket saatlerinde yeni düzenlemeler yapılırken ulaşımda sefer sayısı arttırıldığı bildirildi

Otobüs Saatleri

Hergün Taraklı’dan sabah 07:00 de başlayan seferler akşam saat 19:00 a kadar her saat başında yapılırken
Adapazarı’ndan Taraklı’ya otobüs seferleri ise sabah saat 07:00 den akşam saat 20:00 ye kadar her saat başında yapılacaktır.
Adapazarı’n dan Taraklı’ya dönüş otobüsü sadece sabah 08:00 de kalkmayacak ve ikini otobüs seferi saat 09:00 olarak devam edecektir

Tek-Çift rakam saat Uygulaması

Otobüs saatlerinde tek rakamlı saatlerde Taraklı’dan hareket eden otobüsler Geyve İlçe merkezine uğrayacaklar ve Adapazarı’na gidecektir
Adapazarı dönüşü yapan otobüslerde aynı şekilde tek rakamlı saatlerde dönüşte Geyve İlçe merkezine gireceklerdir.
Çift rakamlı saatlerde Taraklı’dan hareket eden otobüslerde Adapazaraı’n dan hareket eden otobüslerde Geyve ilçe merkezine giriş yapmayacaklardır.

Uygulama

Yeni sefer uygulaması Adapazarı’n dan 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü, Taraklı’dan 30 Ağustos 2019 Cuma günü başlayacağı belirtilmiştir.

Geyvemedya/Haber Merkezi

3043 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle