Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Kaymakam Kaya ile eşi tutuklandı

Edinilen bilgilere göre Tokat’ta, FETÖ soruşturması kapsamında haklarında işlem yapılan Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya ile eşi Sakarya Kaymakam adayı Rahime Kaya çıkarıldıkları mahkemece tutuklandığı öğrenildi.

Tokat Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen FETÖ/PDY’nin mülkiye yapılanmasıyla ilgili olarak Tokat iline çağrılan Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya ile Yaklaşık Bir ay önce açığa eşi Sakarya Kaymakam adayı Rahime Kaya çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Tutuklamanın ardından Taraklı Kaymakamlığı görevini de vekaleten Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in yaptığı öğrenildi.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimine karşı Taraklı’dan birlik beraberlik toplantısı gerçekleşmiş Kaymakam Kaya’da bu açıklamaları yapmıştı.

Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya yaptığı konuşmada,’’15 Temmuz Cuma akşamı çok üzücü olaylar yaşadık. Bir grup hayinin girişimi sonucu kötü olaylar yaşandı.

İlçemizde ve tüm Türkiye’deki vatandaşlarımız demokrasiye sahip çıkma adına birlik beraberliğimizi çok güzel gösterdiğimize inanıyorum diyen Kaymakam Kaya, öncelikle vatandaşlarımıza, Belediye başkanımıza, siyasi parti ilçe başkanlarına çok teşekkür ediyorum. İnşallah bir daha böyle kötü olaylar yaşamayız ‘’dedi.(taraklımedya)

5812 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle