Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Yaşam

Süleyman Pınar, Akyazı’da Ziraat Odası Başkanları Toplantısındaydı… 

Her ay bir ilçede toplanan Sakarya’da faaliyette olan Ziraat Odalarının başkanlarına bu ay Akyazı Ziraat Odası ev sahipliği yaptı.

Akyazı Ziraat Odası salonunda toplanan Ziraat Odası başkanları İlçe Tarım Müdürlüklerince alınmakta olan dosya ve evrak ücretleri, Bitki pasaportu, Tarım Sigortası ve Çiftçi Bağ-Kur’u arasında yaşanan sıkıntıları, hayvancılık işletmeleri olanların 2 Haziran tarihine kadar güncelleme yapmaları, Miras Hukuku ve Tarım arazilerinin bölünmesini engelleyecek değişiklikler, 14 Mayıs tarihinde Ankara’da kutlanacak olan ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’la birlikte çok sayıda Bakanında katılmasının beklendiği dünya çiftçiler gününe tüm Odaların katılması ve tarım sektöründe ilçelerde yaşanmakta olman sorunları içeren hazırlanacak olan bir raporunda sunulması ve Kaynarca’da kurulmak istenen çimento fabrikasına karşı çıkılması konularını görüşüp önemli kararlar aldı.

1791 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle