Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

SAADET PARTİSİ SAFİBEY ZİYARETİ ve İSTİŞARE TOPLANTISI

gyve-saadet-partisi-safibey-ziyareti-istisare-toplantisi- (1)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Safibey mahallesini ziyaret etti.
Ziyarete; Saadet Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Fikret ÖZER, İl Yönetim Kurulu Üyesi İrfan TUFANOĞLU, Geyve İlçe Başkanı Serdar ATAY ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Ziyarette yukarı ve aşağı mahallelerdeki kahvehanelerde mahalle halkı ile görüşülerek sorunları dinlendi. Saadet Partisinin çözüm önerileri ve projeleri anlatıldı.
Yine program dahilinde İl Müfettişi Fahrettin Bay, İlçe Müfettişleri Dursun Ali Bil ve Burhan Turan beylerin katılımı ile istişare toplantısı yapıldı. Kısa bir zamanın kaldığı seçimlere yapılacak hazırlık ve izlenecek strateji görüşüldü.
Bu seçimin farklı bir atmosferde geçeceğini söyleyen SP Sakarya Milletvekili Aday adayı Fikret Özer, “74 mahallede hazırlıklarımızı tamamladık. Seçime çok güçlü bir şekilde girerek, hem mahalli hem de tüm Türkiye’de kötüye giden bu gidişatı değiştireceğiz. Önümüze konan baraj engelini yıkarak, makus talihimizi değiştireceğiz.
949 TL asgari ücrete mahkum 10 milyon vatandaşımız, mahsulü para etmeyen çiftçimiz, maaşına %2 zam yapılarak ölüme terk edilen emeklimiz perişan olurken, onların haklarını 3-5 rantiyececi, ihaleci çatır çatır gaspediyor. Maalesef hükumetimizde bunlara hem göz yumuyor, hem çanak tutuyor.
İşte biz gelince haramzadelere akan paraların musluğunu keserek, 96 Refahyol hükümetinde yaptığımız gibi tüm Türkiye’ye eşit bir şekilde dağıtacağız. Biz yaptık, yine yapacağız Allah’ın izniyle…” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2055 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

SP Milletvekili Adayı Özer; Makus Talihimizi Değiştireceğiz için 1 yorum

  1. geyve dedi ki:

    siz önce körelmiş zihinlerinizi değiştirin de sonra bakarız makus tarih değiştirmeye……..

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle