Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ekim 2017 | Alt Haberler, Gündem, Sağlık, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Son Dakika! Sakarya Tapu’da Panik..

Serdivan Tapu İlçe Müdürlüğü’ne zarf içinde gelen peçete büyük panik yarattı. AFAD Tapu’da bulunan personel ve vatandaşların dışarı çıkmasına izin vermiyor.

Tapu Müdürlüğü’ne kapalı zarf içinde gelen bir mendil paniğe neden oldu. Zarfı açan personel, durumdan şüphelenince durumu, 112, sağlık ve diğer güvenlik unsurlarına bildirdi. Olay yerine kısa sürede 122, UMKE ve AFAD ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen, ekipler olası bir duruma karşı binaya giriş ve çıkışı kontrol altına aldı. Olası tedbir amaçlı olarak içeride bulunan 19 kişide olay yerinde kontrol altına alındı. Olay yerine gelen AFAD ve 112 ekipleri olası bir kimyayal bulaşmaya karşı bina içinde inceleme yaptı.Özel kıyafetli AFAD görevlileri yaptıkları ölçümlerde zararlı bir durum tesbit etmedi.

Ancak her türlü olağan üstü durumlara karşı Sakarya Tapu Müdürlüğüne gelen bir zarfın içinden çıktığı iddia edilen kimyasal madde sonrası zarfla teması olan personelin tedavisi için Toyota Hastanesinin acil bölümü karantina altına alınırken hasta giriş çıkışları kapatıldı.

Toyotasa Hastanesi KBRN servisi hazır hale getirilirken yaşanan bu olay sonrası hastanenin acil giriş çıkışları kapatıldı. Ekipler hastane çevresinde güvenlik önlemleri alındı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

6150 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle