Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Sezai Akyol’dan Adaylık Paylaşımı

Akyol’dan Adaylık Paylaşımı

Aday Adaylığı sürecinin güçlü isimlerinden Av. Sezai Akyol, sosyal medya hesabından aday gösterilmemesiyle ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Sakarya eski İl Başkan Yardımcısı Av. Sezai Akyol, 24 Haziran Seçimlerinde Milletvekili Aday Listesinde yer almaması üzerine sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı. Aday adayları arasında güçlü bir isim olarak göze çarpan ancak listede kendine yer bulamayan Akyol, kendisi için hayırlı olanın gerçekleştiğine inandığını belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Türk milletine dua etti. Akyol’un kendine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

Yola çıkarken; Allah’ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle duasıyla başlayana sonuca da şükretmek düşer.
Elhamdulillah

Yine biliriz ki bizlere buyrulmuş ”sizin şer bildiğinizde hayır , hayır bildiğinizde şer olabilir. Allah bilir siz bilmezsiniz.“ bunda da bir hayır vardır deyip şükrederiz.
Elhamdulillah

Ve biz biliriz ki Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Yeter ki Allah Cumhurbaşkanımızı korusun, milletimizi aziz, devletimizi baki kılsın!

2881 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle