Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Servis Şöförlerine Seminer

GEYVELİ SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER

Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan öğrenci taşıyan servis şoförlerine hitaben yaptığı konuşmada, görevini en iyi şekilde yapan şoför arkadaşlarıma teşekkür ederim, dedi.

Geyve Kaymakamlığı ve Öğretmenevi Kültür Merkezinde yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürü Bahatdin Aydemir, Emniyet Mensupları, İş Güvenliği uzmanı, okul müdürleri, öğrenci taşıyan servis şoförleri ve rehber personeller katıldı. Programı öğretmen Şeyma Atmaca sundu.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan açış konuşmasında özetle şunları söyledi: Değerli şoför arkadaşlar, çocukları sabahın erken saatinde ana kucağından alıp bir öğrencinin dahi burnunu kanatmamaya özen göstererek okula getirip götürdüğünüz için hepinize teşekkür ederim.

Milli Eğitim şube müdürü Bahatdin Aydemir, öğrencinin kişiliğinin oluşmasında şoförlerin de örnek alındığını açıkladı. “Eğitim ailede başlar, serviste devam eder, okulda bütünleşir.”dedi.

Trafik polisi Ramazan Ergezeroğlu, şoförleri trafik kuralları, İl Milli Eğitim müdürlüğü koordinatörü Muzaffer Sayın da iş güvenliği hakkında bilgilendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantıya katılanlara meyve suyu ve kurabiye ikram etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2144 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle