Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

ŞENLİK BİTER BESMAR AVM DE İNDİRİM BİTMEZ.

Yeni yılla birlikte Besmar’da Alışveriş Keyfi Devam Ediyor.

Besmar Market’te “ŞENLİK BİTER BESMAR AVM DE İNDİRİM BİTMEZ” sloganı ile şok fiyatlarla bereketli ve kaliteli alışveriş keyfi devam ediyor. Bu Fırsatı Kaçırmayın !

Yeni Yıl Fırsatı

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde açıldığı günden beri vatandaşların yoğun ilgisini çeken Besmar Market yeni yılla birlikte indirimli alışveriş kampanyaları alışveriş devam ediyor.

Büyük Beğeni Kazanıyor

Kaliteli ürünü ekonomik fiyatlar ile Alifuatpaşa ve Geyvelilerle buluşturan Besmar Market, açıldığı günden beri her ay devam ettiği alışveriş kampanyalarına yeni yıl ile birlikte devam ediyor.Rahat, konforlu, hesaplı ve ekonomik alişverişin adresi sloganı ile Alifuatpaşa’da bir ilki gerçekleştiren Besmar Market , çok sayıda Geyveli vatandaşında beğenisini kazanarak alışveriş yapmalarına imkan veriyor.

Zengin Manav Reyonu

Besmar Market zengin manav reyonu ile müşterilerinden tam not alıyor. Mevsimsel ürünler ile birlikte tropikal meyvelerinde reyonlarda sergilendiği markette her an taze meyve sebze imkanı bulma imkanıyla haftanın yedi günü Perşembe pazarı gibi…

Her ay düzenlediği kampanyalarına “ŞENLİK BİTER BESMAR AVM DE İNDİRİM BİTMEZ” sloganı adı altında bir yenisini daha ekleyen Besmar Market 18-22 Ocak.2017 tarihleri arasındaki İnsört’ünü yayınladı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

5140 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle