Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Selim Yağcı’ya Önemli Görev..

SELİM YAĞCI’YA ÖNEMLİ GÖREV

Geyve Adliyesinde görev yaptığı hakimlik döneminde Geyvelilerin gönlünü fetheden, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Selim Yağcı’ya yeni görevi bizzat AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından tevdi edildi.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı yaptığı açıklamada “AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendinin takdir ve teveccühleriyle Partimizin Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevi şahsıma tevdi edildi. Bugünde Yerel Yenetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki Başkanlığında Başkan Yardımcılarımızın katılımlarıyla ilk koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. Milletimize ulaşma, kucaklaşma gönlüne dokunma noktasında ilk günkü aşk ve heyecanla durmadan, yorulmadan var gücümüzle milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki ve kutlu yürüyüşte vazife üstlenmiş olan tüm başkan yardımcısı arkadaşlarımıza yeni görevlerimiz hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele…” dedi.(Osmanelihaber)

 

2021 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle